bugün

hemcinslerinden nefret etmelerine sebep olan şeylerdir.
kendinden yakışıklı olması.
futbol muhabbetleri,
seksten başka bir şey düşünmemeleri. memeleri, memeler, meme... * *
trafikte bayan şoförleri sıkıştırıp kaza yapmalarına neden olan erkekler.
haksız yere karısını, kızını ya da gücünün yettiği başkasını döven erkekler.
kız evladını insan yerine koymayan erkekler.
kızını istemediği adamla evlendiren erkekler.
(sinirim zıpladı şu an)
erkeklere ısınmamamızı sağladığından sevdiğimiz sebeplerdir.nolurdu aksi olsa allah muhafaza.
yarrak afedersin.
Kendini bana övmesi.
uluorta ta.aklarını kaşıması.
sakız çiğnemeleri. *
sürekli karşı cins muhabbet yapmaları. Kadınların cinsel yerlerini konuşup durmaları. hayatları maçtan ibaretmiş gibi sürekli maç hakkında konuşmaları ve kendi yaptığı esprilere kendileri gülesi...
son derece yavşak olmak.

buradaki yavşaklık, kızlara gösterdiği abartılı ilgidir. ikide bir sizi ekip kız arkadaşlarının yanına tünemeye gider. sizden sigara otlanıp kızlara kahve ısmarlar. sizi asla dinlemiyordur, ancak ve ancak bir başkasına yakın olmak için sizi kullanmaya çalışır. evlat olsa sevilmez bu.
sobalık odun olabilmeleri. grup halinde yürümeleri.
kzın sevgilisi olduğunu bilmesine rağmen onunla bişeyler düşünmeleri.
sigara otlakçılığı.
Kızlarla otururken başka birine bürünmeleri. sanki kırk yıllık dost değiliz amk. sanki sadece kızlar var masada.
5 saniyede bir telefonun çalması.
yeter lan 2 dakka konuşamadık. bilerekmi yapıyor çok meşgul adamım ben havasımı vermeye çalışıyor nedir?
tek başına olduğu durumlarda kendisini ifade edebilmek adına en ufak bir kelime sarf edemeyecek ezik tiplerin, kendisi gibi bireylerle bir araya gelerek kuduz köpek gibi hem kendi cinslerine hem de karşı cinse karşı sergiledikleri saldırgan tutum. Bu durumdan faydalanarak karşı cinsi sürekli baskılama çabası. Daha sayarım birçok da şimdi akşam akşam canım sıkılacak.
Küfür ederek kusan ve ortalığa yığılıp kalan sarhoş.
dedikodu yapmaları en büyük nedenlerdendir.
otobüste yanına oturup ağzı açık sakız çiğnemeleri ya da otobüste başucunda ayakta dikilen iki arkadaşın birbirine burcu nun memelerinden esma nın inlemelerinden bahsetmesidir.
otlakçılık. amk yüzsüzleri. ulan it çalışan adamsın bir de. ben öğrenciyim o halde bile sana arka çıkan benim. fazla arkadaş iyi değil la.
sevgilisiyle yaşadığı herşeyi ulu orta anlatması. Bi sus lan.
(bkz: kadına yönelik şiddet)
askerlikdir. o kadar pis adamla beraber 5 ay geçirmek insanı herşeyden soğutur.
sikiş muhabbetidir. herkes bilir, her erkeğin seks tutkusu diğerinden kesinlikle farklıdır. bunu bilmeyen yoktur. onu bırak, senin çükünün keyfinden bana ne arkadaşım? beni mi hoplatacaksın ki bana anlatıyorsun?

edit: bir gün buna maruz kaldım, yaşama sevincimi kaybettim adeta. bunu sizlerle paylaşayım dedim, erkeği erkekten soğutan neymiş öğrenin.

- diyelim sen şimdi bi kızın götünü yalıyorsun..
- ee?
- tam o sırada kız yüzüne osuruyor ne yaparsın?
- ...
- ben olsam iyice yalarım zhehehe...

(bkz: lise anıları)
güncel Önemli Başlıklar