resimdeki kızdır;
http://www.incicaps.com/r/dddegn.jpg/k/5/
çok iticidirler. Bir de küfürbazdır böyleleri ulu orta kaydırırlar.
etrafındakilere "hacu" "hacıt" filan diye hitap eder. her fırsatta başarısız burhan taklidinin dibine vurur. çokça "lan" der. küfürbazdır.
en kısa zamanda orospu damgası yiyecek kızdır. o kızın elinin kiri olmaz. tabi midesi kaldırırsa sevmediği biriyle olmak.
ortamın ablasıdır erkek gibi kız derler.sorsan kızlar nankör kızlar ikiyüzlü erkek arkadaşlarım çoğunlukta der.ona kanka buna hacı buna müdür.bi bakmışsın kız orta malı olmuş herkese veriyor.erkeklere özenen kız olmazi,erkek gibi kız olmaz.çük kalktım mı iman din kalmıyor ne yazık ki.
komiktir bazıları. her muhabbete katılır ve çoğu konuda bilgisi vardır.
statik sınavı esnasında bir kızın "müdür silgini alabilir miyim?" demesi üzerine ağlamaklı bir şekilde "al" diyebildiğim insan modeli.

(bkz: hüngür hüngür ağlamak istemek)
kızlara özenen erkek modelinden daha normal karşılanabilir.
kız arkadaşlarıyla barınamayan kendine başka ortam arayan kızlardır.
Nil Erkoçlar.
en itici kız modelidir.
bel altı muhabbetin bokunu çıkarıp kusturan kız varyantıdır.
Yeşim diye bi kız vardı bizim sınıfta, böyle nasıl desem...
Yani biraz, şey gibiydi. çok çirkindi işte amk. fanatik galatasaraylıydı ayrıca. Hiç sevmezdim onu. Beden eğitimi dersinde
o da gelirdi bizle top oynamaya. Kaleye geçerdi mal.
öğle yemeğinde okuldaki arkadaşlarla internet cafeye half life oynamaya giderdik.
Bu gelmesin diye söylemediğimiz yalan kalmazdı. çok fena half life oynuyodu. Her seferinde yeniyordu bizi. hayır yani yenmesine birşey demiyorum ama Erkek gibi küfür ediyordu oynarken. Hatta 6. Sınıfın ilk gününde bana "ne bakıyon lan?" Diye bir atar yapmışlığı bile vardır.
Neyse işte geçen feysbuktan eklemiş bu beni. Kabul etmedim. isteği iptal de edemedim.
Korkuyorum sözlük... çok korkuyorum...
Yok lan, ne korkması. Erkek adam korkar mı ?
Korkmaz yani bence.
Hem 7. Sınıfta dövmüştüm ben bunu.
Sonra çıkışta abileri benle tanışmaya geldiydi.
Osbir çekmekten beynin sulanmış diyecek kadar erkeksi olan kız modelidir.