sarılıyorum evet sevdiğime. park tuvaletlerinde oral yapan bacılarınızdan bin kat daha namusluyum. namusu sorgulamak sizin gibi şerefsizlerin haddine değil. şimdi siktir git uyu.
bence bir musluman hanim kiz kendini bu leş yiyen cakal surusune meze etmemeli. zira iffetsizlik ve hayasiz bir yasam bilmek istemesekde kiz tarafina bedeller yukler. hem iffetsizlikle itham edilir. hem babasiz bir cocugu 9 ay karninda, 10 yil sirtinda, bir omur boynunda tasimak zorunda kalabilir. (kürtaj diyen kendini akilli sanan gerizekali arkadas sana diyorum her insan kurtaj gibi bir vahsete razi olamayabilir firsat bulamayabilir imkani olmayabilir) neyse taviz tavizi dogurur. kizlarimiz nefislerine uymasin diyorum. Allaha kul olmakdan baska caremiz yok. bizim islama ihtiyacimiz var islamin bize ihtiyaci yok.
çok af edersiniz beyninizi s..... diyecem de olmayan bir şeyi de yapamazsın tabi.. millet farklı gezegenler de kolonilerin kurmanın derdinde, bu gezegenlerde yeni madenler keşfetmenin derdinde tedavisi olmayan hastalıkların derdini bulmaya çabalıyor bu amk çomarları hala sarılmanın namusu derdinde. geri zekalılar diyecem ayıp olacak geri de olsa zeka kelimesi geçiyor cümlede.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
Laubali tavır hareketler erkeği kadını kimseye yakışamaz bunlar özel ve hoş duygular uyandıran şeyler olabilmeli, sadece biZim için özel olan insanlara sarılalım sorunu çözelim.
Ulan sarılınca namus mu gidiyordu ? Yine mi yanlış yaptık!
sanane Çomar, Milletin namusunu sorgulamak sana mı düştü gebeş? diye cevaplanması gerekir.
Bu itler, it olduklarını bu şekilde sergilerler zira.
kimsenin haddine olmayan namustur.
Hayatında kız arkadaşı yerine gardıroba sarılanların tespiti.

Olm bırakın şu kıskançlığı ya. Adam olun bir kız arkadaş edinin bu zihinsel abazalıktan kurtulun siz de çevreniz de biz de toplum da rahatlayacak vallahi.
ne kastınız bu kadar be valla sözlüğe girmekten soğudum yok böyle kızlar yok şöyle kızlar bu kaşar bilmem ne. nasıl darbe yediniz bilmem ama bi uzayın şurdan.

edit: istediğiniz kadar eksileyin ama huzursuzluk vermekten başka hiçbir halta yaramıyorsunuz.
Olmayandır.
tartışmaya açıldığı gibi kanmıştır. evet.
aziz milletimizce tartışmaya açılmıştır. araştırmalar sürecektir.