bugün

kızım sen zaten çirkinsin, güvensen nolcak? diyelim güvendin, kim seninle ilgilenecek etrafta onca güzel kız varken. çirkin şey, allaan çirkini!

böyle bi kız var, çirkin mi çirkin, lanet mi lanet, kilolu basenli, hiç bir albenisi yok, gideri bile yok düşün. nefes alıyo diye alkollüyken yazıldım, bar çıkışı "sana gelicem" diye emrivaki yaptım, bana gelmesin ki sabah yüzünü görmim, onun evinden erkenden kaçabilirim diye..

bana istiklal caddesinin ortasında cumartesi sabahı 04.35 de kafam bir milyonken "erkeklere güvenmiyorum" dedi..

benim gibi adamı bulmuşsun sana iyilik yapıp sex yapacak, belki kazancakis in zorba sındaki gibi iyilik yapası tutmuş, sen güvenden bahsediyorsun. kızım kader sana acımamış, doğa sana acımamış, tanrı senden utanıyor daha neyin peşindesin? sex makinası yapsana kendini, göğüslerin fena değil açsana çatalı, giysene miniyi, alsana hayattan intikamını, gidip evde tek başına uyuyup uyuyup mutsuz oluyorsun..

beni de mutsuz ediyosun, şanssızlık ve enerji düşüklüğü yaşadığım, tekilayı fazla kaçırdığım bir gecenin sonunda sana kalmışım, her türlü yoksunluğundan sana bir gider çıkarmışım, daha ne istiyorsun!

"erkeklere güvenmiyorum"

senin öyle bir lüksün yok güzelim, dedim buna. sen o aşamalara gelememişsin daha. o güzel kızların alanına giren bir kavram, sen daha erkekler tarafından tercih edilebilir kısımda bile değilsin, altlardasın, git bir aynaya bak önce, hangi erkek napsın seni? dedim.

"niye, sen erkek değil misin, evime gelmeyi istiyosun ama işte" dedi. "demek ki tercih ediliyorum ben de zaman zaman"

olum sözlük, siz mi götünü kaldırıyosunuz lan bu çirkin kızların, nerden buluyolar bunlar böyle diklenme cesaretini? rica ediyorum alkol alıp alıp yavşamayın şunlara, tehlikeli işler yapıyosunuz bak, doğanın dengesi bozuluyo, bi ozon tabakası, bi de çirkin kız özgüveni.. tehlikeli işaretler bunlar.

neyse baktım olmuyo, "tek gecelik ilişkilerin bana ne kadar uzak olduğundan, ertesi gün kahvaltı yapmaktan, tekrar görüşmekten bahsettim de direnci kırıldı, verdi.

sabah erkenden kaçtım tabi, bi de kahvaltı mı yapcaktık??
(bkz: reddedilen erkeğin çamura yatması)
(bkz: abi zaten tipim değildi)
(bkz: anne ben arkadaşlarıma hikaye anlattım)
Daha önce hiç sevgilisi olmadığı için 'güvenebilme ihtimali' de olmamış kızdır.
(bkz: çirkin kadın yoktur ezik erkek vardır)
hiç bir zaman güvenemeyecek olan kızdır.
aslında erkeklere güvenmesi gereken asıl kızdır.eğer bir erkek güzel bir kızı gözüne kestirmişse onu tavlamak için elinden geleni yapar yalan söyler,hikaye anlatır orasını ben bilemem sonra o kızdan daha güzel bir kız görünce de hoop ortadan kayboluverir.ama bir insanın içini sevmişse ondan kopmak oldukça zordur ve bu kişiye güvenmemek için ortada hiçbir sebep yoktur.
(bkz: her kadın güzeldir)
Hikayeden anlaşılacağı üzere, güvenmemekte ne kadar haklı olduğu ortaya çıkan kızdır.
muhtemelen kendine dahi güvenmeyen sivilceli bir gencimizdir.
kimsenin s.klemeyeceği kızdır. nolur güven amk.
çirkin yahut güzel farketmeyen, doğruyu söyleyen kızdır. çirkin mirkin farketmez ki erkekler için. elinde olsa, ayak üstü becerirler. ondan birbirimizi kandırmayalım beyler!!!
öyle bi' sigara da yakıp uzaklara uzaklara bakarken ağzının ortasına bir tane indirin bu kızın. marifet sanki yaptığı. bu devirde bir kız bir erkeğe zart diye güveniyorsa en önden koşan süzme gerizekalıdır. erkek de kıza güveniyorsa aynı durumdadır. kaldı ki erkekler kızlara güvenmez, işlerini onlara endekslemez. bu yüzdendir erkeklerin arkadaşlıklarının sağlam oluşu.

ama kızların arasında bu koduğumunun güvensizliğini dillendirmek marifet. hani "çok erkek geçti hayatımdağğğğn. çok istendim amahhhh amahhh olmadığğğ" tarzında. ulan bu devirde kimseye güvenmeyeceksin. bunu "erkeklere" diyerek tribünlere oynadığın zaten aleni zaten. at yalanı, bi inanan illa ki çıkar sikilmek için.
söylemini sadece kendisi bilen kızdır, güvense de güvenmese de kendi nezninde kötülükle karşılaşmayacak olan kızdır, zira hiç bir erkek o kızı takmayacaktır, kendini boşuna hırpalayan kızdır. (bkz: sus be vıdı vıdı)
çirkin kadınlarla çıkan bir sürü yakışıklı erkek ve çirkin erkeklerle çıkan bir sürü güzel kadın varken dışarıda eleştirilmesi manasız kişidir.
erkeklerin kendisini cok fazla yuceltip kotu emellerine alet ettigi kizdir.
yasadigi onca maceradan sonra artik erkeklerin kendisine olan bakislarinda ve iltifatlarinda sahtelik oldugunu anlayip guvensizlik politikasi güdüyor da olabilir.
güzel kızın yanındaki çirkin arkadaştır. erkekler diğer kıza ulaşmak için bu kızı kullanmışlarsa kızın haklılık payı vardır.
güvenebileceği erkek bulamadığındandır. ilk bulduğu erkeğe güvenecek kızdır.
neden hala bir kızın güzel veya çirkin oluşu bu kadar önemli anlamıyorum. iç güzellik diye bir kavram var, kimsenin pek siklemediği. Güveni olur ya da olmaz tipiyle bağlantı kurmak saçmadır. Sevgilerimle.
çirkin kadın yoktur. güzel olduğuna inanmayan kadın vardır.
'güvenme zaten' denilesi kızdır.
Bana güvenebilirsin, her zaman yanında olacağım gibi cevaplar bekleyen kızdır güzel veya çirkin kızların ikna olmak istedikleri his.
yarası olan gocunur.
kendine olan güvensizliğini dışarı fışkırtmıştır.