bugün

Adam olmamalarıdır.

Adamlığı bir organ sanmalarıdır.
(bkz: özgün ol önce sen be kadın)
Kızları cinsel obje olarak görmeleri bıdı bıdı ama önemli olan karı kılıklı olmam'aları gerisi teferruat.
Her konuyu dönüp dolaştırıp cinselliğe getirmeleri.
Sarılıp uyumayı bilmemeleridir.
ağız kokusu.
ter kokusu.
ayak kokusu.
kıllar.

bence daha saymamalı çünkü;

sanırım saygısızlık olacak.
aşırı özgüven eksikliği,
aşırı özgüven fazlalığı.
"Seviyorum" diyip ansizin kaybolmalari.
yere tükürmeleri, karşısındakiyle nasıl konuşacağını bilmemeleri, davranışlarında tutarlı olmamaları.
şeyleri dışında düşünememeleri.
Pedofili , nekrofililerin, yere tükürenlerin ve eli altında gezenlerin % 90'inin erkeklerden çıkması yeterli bir sebeptir.
(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=8qDNemef5Is

yeterlidir.
Çunku sürekli seks düşünüyorlar.
sakallarına yemek artığı bulaşması.
Bir kadını sahiplenmeyi , malı gibi görmek olarak algılamaları.Böylece kadın üzerinde hüküm kurmak istemeleri.
görsel
Bu başlığın hoşuma gitmesi ?
(bkz: sözlük kızlarını tespit etme başlıkları) tuzaktır yapmayınız.
sapıklıkları tacizciler ve tecavüzcüler. bazen ben bile bu serefsizler yüzünden erkekliğimden utanıyorum
sapıklıkları tacizciler ve tecavüzcüler. bazen ben bile bu serefsizler yüzünden erkekliğimden utanıyorum.
Alayı göt ya.
sadece erkek olmak yeterli galiba sümüklü üçüncü nesil oryantal femi-nazileri için.
siz yazın kızlar not alıyorum.
onları erkek yapan her şey. tabi çekici kılan da aynı şeyler. bu da böyle lanet bir çelişki dostum.
Her şeyde seks düşünmeleri.
ne iğrençmisiz lan biz. siz düzgün insanları hayatınızda tutmayıp nerde şerefsiz tip varsa onun peşinden koştuğunuz için olabilir mi bu yazdıklarınız? gelsin eksiler.
Tiksinmelere doyamadiniz bir bitmediniz tiksinen yallah norvece malum oranın erkekleri yakışıklı .