bugün

- en az bir kere tam anlamıyla sarhoş olun,
- mutlaka en az bir kere adam akıllı bir kavga edin,
- cüzdanınızın bir köşesinde mutlaka zulanız olsun, şimdi en büyük bankonot 200 mü? oraya bir 200 tl zulalayın, ne zaman lazım olacağı belli olmaz,
- en terso zamanınızda bile ayakkabılarınız temiz ve bakımlı olsun,
- kadınlar hakkındaki genellemelere takılmayın. her kadın ayrı bir dünyadır, keşfedin,
- hissetmeden birine seni seviyorum demeyin,
- ailenizin önemini asla unutmayın, herkes gider bir tek aileniz yanınızda kalır,
- hayatta en önemli gerçeklerinizden biri de işinizdir, ne iş yaparsanız yapın hakkını vererek yapın,
- asla ama asla dostlarınızı satmayın,
- kolunda sizinkinden daha çok kıl olan biri ile beraber olmayın,
- para çok şeydir, değerini bilin,
- içki masasında siyaset, din ve futbol konuşmayın, arıza çıkabilir,
- hayatınıza sizi seven bir kadın girerse o kadının değerini bilin,
- özellikle ikili ilişkilerde ikinci şanslara inanmayın,
- hayatı burada yazılanlar gibi abuk subuk tavsiyelere uyarak yaşamayın, kendiniz keşfedin, kendi doğrularınızı oluşturun.
sevdiceğinizle yaşadıklarınızı ulu orta herkese anlatmayın. sonra eldekinden olursunuz.
1 ; kız arkadaşının çantasını taşıma kardeşim. senin yüzünden kızların beklentisi yükseliyor. kibar ol ama ezilme.

2 ; yanınızda 3-5 erkek olunca farklı, bir bayan olunca farklı olmayın. kız varken romantik çapkın, kültürlü, seviyeli.. erkek grubu varken vahş,i saldırgan, çığırtkan...

3 ; taş çalma pezevenk!

4 ; seviştiğin kızların skorunu tutma. vallahi ayıptır.

5 ; ota boka yalan söyleme, kızlar anlıyor hacım. erkek adam yalan söyleme özürlüdür.

6 ; "kızı tavlayana kadar 324545 takla at, evlenene kadar 2356 takla at. evlenince öküzleş" modundan çık. evlilik müessesesi, sosyal ortamdan emekliye ayrılma müessesesi değildir. evlenince de sinemaya gidilir. evlenince de romantik yemek yenebilir.

7 ; sokağın ortasında kıza bağırma, hele şiddet olaylarına hiç girme ! bu senin erkekliğini değil şerefsizliğini gösterir. ağız münakaşasına gireceksen git evinde gir.

8 ; sevgilin yanında olmadığı zaman gözlerin fildir fildir am aramasın. sevgilin varsa şakirt mode on durumunda gezmelisin. kafa önde, etliye sütlüye karışmayan, karıyı kızı gören ama bakmayan, badem bıyık.. ehe yok lan o kadar da değil..

9 ; gömlek düğmelerini, göbek deliğine kadar açma yavrum. açma yiğidim mal mısın nesin. hele üstüne tesbih şeklinde kolye takıyorsan amına goim senin.

10 ; seviştikten sonra "nasıldım" deme. "nasıl büyük mü benimki " hiç deme. götünü dönüp de yatma sonuçta eşşek sikmiyorsun kibar ol hayvan.

11 ; sana her ne kadar saçma gelsede kızlar peluş ayı, gül, mum, çikolata..vb şeylerden manyakçasına hoşlanır.bunları süpriz olarak sevdiceğine verip onu şimardabilirsin. peluş ayı ehehe. hiç anlamıyorum bu kızları..

12 ; cool olacağım diye özenti olma. yemin ederim çok mal duruyorsunuz.

13 ; hayat am göt meme üçlemesinden ibaret değildir.

14 ; unutma ki, çirkin kızların da kalbi vardır. orospu olanların da..

15 ; "benim için önemli olan iç güzellik" en büyük erkek yalanıdır. bunu her ortamda söyleme komik duruyorsun.

16 ; onun adı sevişmektir veya sekstir. sikişmek veya sikmek değildir.

17 ; sokakta karşıdan gelen kız gözlerinin içine hayvanca bakarak asla tavlanamaz. hele laf atılarak asla.

18 ; tanıdığınız her 3 kızdan 2sine yazmayın. en sıradan kızların bile götü kalkıyor amına goim sayenizde..
sokakta gördüğünüz kızlara dönüp bakmayınız. bacınıza, ananıza da birisi aynı şekilde bakmasın diye. *
salaklık yapmayın kesinlikle prezervatif kullanın.

edit: kullanmada gör ebeyin herekesini
bir kız hayır diyorsa, naz yapıyor olma ihtimalini kafanızdan çıkarın. hayır hayır demektir.
peçeteleri ortada bırakmayın, kimse burun boklarınızı görmesin.
250 gram için önünüze gelen kiza sarmayın. Etraf kendini dünya güzeli sanan yıldız tilbelerle doldu.
görsel
pissuvarlarda uzunluk mukayesesinden vazgeçin.
taşak kıllarını jiletle kesmeyin taşakları kesersiniz. makineyle hiç kesmeyin makineye kaptırırsınız. nası olacak ben de bilmiyorum hacı, makasla neyin kısaltın işte veya yakın. yok yok en iyisi toptan yakın lan.
efendilikten ödün vermeden, sevdiğinize sevdiğinizi söylemekten geç kalmayın. öyle de kaybederim böyle de kaybederim mottosundan yola çıkıp hep en kötü ihtimalden şükür çıkartıp mutlu olmaya bakın. ne kendi duygularınızla oynanmasına izin vermeyip, ne de başkalarının duygularıyla oynayın. ailenize önem verin. aile bağlarından uzaklaşmayın. kavgacı olmayın ama haksızlık karşısında hem kendinizi hem de sevdiğinizi sonuna kadar koruyun, savunun. daha çok şeyler de sayılır. kimine göre , kimilerine göre. aslında tavsiye ama en çokta kendime de söylüyorum, söylemek istiyorum bunları.
kızlardan erkeklere tavsiyeler başliğinda boşuna vakit harcamayın. ne yaparsanız yapın hep mutlu olmak için daha fazlasına ihtiyaç duyacaklardır.
seveni s.kerler,s.keni severler.
bir kadına onu ne kadar çok sevdiğini hissettirdiğin andan itibaren seni kölesi yapmaya çalışmaktan bir an bile vazgeçmeyecektir. uyanık olun, sonra ben bunları hakedecek ne yaptım diye düşünmeyin.sadece kendine değil işin içine kaynana olacak anasıda girecektir, dikkatli olun. az gülün, az konuşun ve dengeyi koruyun. ağır duruşunuzu bozmayın.

edit: eksileyenler benim tespitimi bizzat yapmış, yaşamış kızlar. kesinlikle doğru tespit.