bugün

Kolayda kaybederler gerçeğidir.
(bkz: kaşar aşkı)
Bu dahil tüm genellemeler yanlıştır. Ben şahsen beni yormayacak kızı zor kıza tercih ederim.
Öyle bir şey yok. Gezegeninin insanı olsun yeter. Mazoşist değiliz.
Çok özür dilerim bazı beyleri tenzih ederim ama çoğunu da ağzına sıçarsan senden kralı yok. iyi davranınca yüzünüze bakmıyorlar.
kızlar içinde aynıdır zor olan her zaman daha cazip gelir. Elde edemedikçe değerlenir.
zor kadını sever kolay kadını s.keriz.
o erkek bensem en büyük yanılgıdır.
yaş ilerledikçe geçerliliği kaybolandır.
Günümüz erkekleri için geçerli olmayan önerme.
kesinlikle doğrudur. uzun açiklamak yerine bir cümleyle özetleyebilirim;
(bkz: orda emek var)
Zor kadın olmakla, adamı yıldırmak arasındaki ince çizgi çoğu zaman görülemediği için rol yapılmaması gerek olay. Kendiniz olun kasmayın. Tabi ilk günden kendinizi de meze etmek bu kasmama olayına dahil olan bi eylem de değil.
yok oyle biseydir.erkekler sevimli,tatli,icini isitan ve kendisini seven kadinlari sever.zor soguk kadinlarin sadece "farkli amaclar" ugruna pesinden kosarlar.
Doğrudur fakat yeri zamanında doğru hamleler yapılmalıdır. Erkek zor elde ettiğinin kıymetini filan bilmez önce kolay elde edicek bulutların üstünde uÇacak sevgiyi askı dibine kadar yaşayacak sonra Çıktıgı yerden inecek. Hepsi zamanla. Bastan soguk durursan adam sana asık olamaz bikere. Mesafeyi sonradan koyacaksın. Ha bu aşamada bazı erkekler Çeker gider bazıları daha Çok sever ooo zor kadın ne güzel der onu bilemedim hala. Giriş gelişme Çözüldü sonuÇta kitleniyorum.
doğrudur. ama çok da zorunu değil,dozunda olan sevilir.
iri göğüs ve iri popo zor kadın sınıfına giriyorsa katıldığım önerme..
(bkz: güzel olsun basit olsun)
"hadi canım" denilesi durumdur. erkekler zor kadını seçer, sevmez. kolay kadın diye birşey mi var yahu?
(bkz: kolayı değil olayı seçtik)
Zor kadın severler ama, sıkıya da gelince tak sepeti koluna herkes kendi yoluna derler..
zoru mu bilinmemekle birlikte, "bazende elinde kim kaldıysa onu sever" şeklinde yer değiştirilebilen önermedir.
erkekler zor kadının ne olduğunu bilemezler, onlar sadece ilk hafta vermeyip, ikinci hafta her türlü pozisyona giren kadını severler.ilk hafta vermeyeni zor kadın zannederler.
(bkz: umutsuz ev kadınları)
mücadele emek verilmemiş hiçbir şey erkeğe tatlı gelmez. zor kadın da emek ister. kadını elde ettikten sonra erkek yeni okyanuslara yelken açar.
Erkeklerin ulaşılması zor olan kadınları sevmesidir. Kolay elde edilen her zaman kıymetsiz olmuştur.