bugün

(bkz: desperate housewives)
yerli desperate housewives.

susan mayer'in rolünü songül öden canlandıracakmış. evrim solmaz ve ceyda düvenci de kadroda.
Yeni yayın döneminde Kanal D'de ekrana gelecek olan Medyapım imzalı "Umutsuz Ev Kadınları"nda Bennu Yıldırımlar, orijinal versiyonda Marcia Cross'un canlandırdığı temizlik, yemek, düzen saplantısı özellikleriyle öne çıkan Bree Van De Kamp karakterini oynayacak. Rolün Türkçe adı ise Berrin olacak. Dizide diğer rolleri ise Songül Öden, Ceyda Düvenci ve Evrim Solmaz canlandıracak.

edit: özge özder ve serhat tutumluer'de kadroya dahil olmuş.
sebeplerinin büyük bir kısmı, kocaları veya sevgilileri hiç olmadı herhangi bir erkektir.
ev kadını olmak umutsuz olmayı mı gerektirir şeklinde soru cümlesi kurmaya sebeptir.
iktidarsız kocaya sahip olan kadın.
sanıyorum kanal d de ekrana gelecek olan çakma desperate housewives.
izleyicisi fazla olan kadınlardır. umut verilmemiştir zamanında bunlara.
kendini geliştirmemiş, çocuklarıyla kuşak çatışması yaşayan kadınlardır. hayattan bir beklentileri kalmamıştır.
yaratıcı senaristlerimizin süper eseri.

bravo lan, kimsenin aklına gelmemişti böyle bir proje.
cnbc- e nin en güzel dizilerinden birinin türkçe adı. (desperate housewives)
neresı umutsuz be neresı caresız dıye her bolumu tv.den gecerken dusunurum.
nefret edeceğim proje olacak eminim çünkü çakma... niye senaristler yapımcılar biz eziğiz olsa olsa amerika çakması olabiliriz diye niye hönkürürler anlamam.
ayrıca bu diziler yozlaşma konusunda kasıtlı olarak mı yapılıyor diye düşünmeye başlamadım değil.
*
tutmayacaktır. tutmayanı için (bkz: küçük sırlar)
garipsediğim bir dizi. bazen çok saçma olaylar gelişebiliyor. ama desperate housewives izlemektense doctor who'yu tercih ederim. kalite biraz kötü olabilir ama acaip eğleniyorum izlerken.
yeni kadro.. kanımca bir cacık olmaz.

görsel
adını feriha koydum dan sonra yeni bir fiyaskonun habercisi olan yapım. yapılan masrafa yazık.
mutsuz ev kadınlarıdır.
türk versiyonunda Susan'ı Songül Öden, Bree'yi Bennu Yıldırımlar, Gabrielle'i Evrim Solmaz, Lynette'i Ceyda Düvenci, Edie'yi ise Özge Özder canlandıracakmış.

bennu yıldırımlar 'dan bir bree olur mu allasen? hele evrim solmaz, gabrielle! eva longoria nerede evrim solmaz nerede? kısa ömürlü olur bu dizi benden söylemesi.
türk versiyonunu çekeceklermiş tamam daha hiç bir şey görmedik ama orjinalini izledikten sonra güzel olmaz gibi duruyor. en basitinden dizideki mekanlar nasıl olacak.* sırf wisteria lane yüzünden bile türk versiyonundan nefret edebilir daha önce izlemiş olanlar.
arkadas oyuncu seçiminde en uygun kişinin bennu yıldırımlar olması bile daha kötü bir oyuncu ayarlaması yapıldığını gösteriyor herhalde.

yahu doktorlar bile daha iyi çaktı, en azından oyuncular orjinaline uygun seçilmişti nispeten. evrim solmazdan nasıl gabrielle olacak, özge özder vamp edie olabilir mi?.. off..
şimdiden çok boktan olacağını söyleyebileceğim dizidir. tutmayacak desem inadıma tutuyor. o yüzden bir şey söylemeyeceğim. ama ilk bölümde bir tecavüz, şiddetli bir sevişme, bol bol duş ve frikik sahnesi olursa tutacağından eminim.
türk tvleri bu işin iyice bokunu çıkartmıştır.
tutar mı tutmaz mı? beraber inceliyelim:
dedikodu var yani
lüks var
kız var haliyle
entrika var
çarpık ilişki var
çalıntı senaryo evet o da var

herhangi maddesi tek başına tutmasını garanti eder. ama diğer çalıntılar gibi bokun boku olacağı konusunda şüphem yok.
Az önce bennu yıldırımlar'ın türbede teyzenin eline para verip oyalama mübareği dediğini gördüğüm dizi. Orijinalinin hastası olan bünyemin yüzünden izlemeyi düşünüyorum. Dindar Bree bizde dindar berrin olmuş görünüyor. Evrim Solmaz nasıl gebi olacak anlamadım. Gebi olacak kadın Türkiye'de bir kadındır o da Asuman Krause'dir. Geçmiş olsun.
Hanımın Çiftliğinde daha önce Meral orhonsay'ın oynadığı gülizar karakterini canlandıran Evrim solmaz'ın eva longoria ile özdeşleşen gaby'yi canlandıracak olmasıyla türk dizi sektörünün ne kadar zıvanadan çıktığını bir kez daha kanıtlayacak olan dizidir.
güncel Önemli Başlıklar