bugün

erkek ve kadın milletinin dost olamayacağını anlatan söz.

iddia, şöyle bir ufak video ile de anlatılıyor.*
http://www.youtube.com/watch?v=gFlGvyWdCAw
sprite'ın kendi ayağına sıktığı kurşundur. s.ksen sprite almam artık.
Doğru önerme. insan dostunu sker mi hiç.
ağır önyargı içeren önermedir. yanlış olduğunu düşündüğümdür.
kesinlikle doğru olan tespittir. zira yıllarca ''kanka,kardeş'' ayağına yemişler la bizi ya da yemişler birbirlerini. yapmışlar oldu işte.
en son olur dediğmde kızın altımda daha çok istiyorum diye inlediğini hatırladığım hala olur demeye niyetli olduğum iki tarafında elinin ayağının düzgün olması şartıyla yatakta üstüne konuşabilecek konu. (bkz: sex sonrası konuşulan konular)
hayır efendim yok öyle bir şey bal gibi de olur. ben erkek olsam şu arkadaşım gibi olurdum dediğim arkadaşım dostum var resmen onda erkek halimi görüyorum. önemli olan aynı şeyleri düşünüp yapmak. benim erkek versiyonum mevcut onunla konuşurken sanki aynaya bakıyorum, hangi ortamda olursa olsun gözlerimizle aynı şeyleri düşündüğümüzü ifade edebiliyor, hangi cins olduğumuzu unutup aynı cinsle konuşur gibi her türlü yatak muhabbetine bile giriyoruz hemcinsim olsa bu kadar anlaşamazdım yani önemli olan doğru insanlarla dostluk kurmak gardaşıımmmmm benim seviyorum seni ters üçgenim benim.
Ütopik bir iddiadır. Bizim gibi 'gelişmekte olan ülke' sınıfından önümüzdeki yüzyıl içinde çıkması zor ülkelerde kesinlikle imkansızdır!.. Bayanlara sorsak, kesin olur der. Çünkü bu fikir, onların erkek arkadaşlarını kıskançlık krizinden öldürmesine destek olan bir durumdur. Hem odunluğu için intikam alır, hem de hesabı ödemediği aktivitelerde eğlenir. Erkek arkadaş figürü de, kızı bırakmazsa, bakırköy ruh ve sinir'de tedavi görecek adamdır..
dost olayının iki ayağı vardır.

1. dost hayatı
2. kanka ayağı (göt ayağı)
olurda türk erkeğiyle olunmaz .

not: yukarıda kabulde etmişler zaten...
erkek erkekliğinden, kadın kadınlığından ödün vermediği sürece doğru olan önermedir.
Kesinlikle yanlış önerme. Tabi kadınlara göre. Bu cümleyi kuran kişiler genellikle erkeklerdir ve karşısındaki kızı hep bir seks objesi olarak gören bir kişiliğe sahiptir.
kopekten oluyor da kadindan neden olmasin demezler mi adama afedersiniz ama hayat yaraktan ibaret degildir.
"h a s i k t i r d i y o r u z!"
kopartan reklamdır. Doğruluk payı fazladır. *
Doğruluğuna yüzde yüz katıldığım ve defaat şahit olduğum önerme cümlesidir.
Hayatında yeterince kadın olmayan insanların söylediği söylemdir.
Neden olamasın amk? Çevremde erkek kadar kadın mevcut, herhangi birine ne yavşama gereği duyuyorum ne de onlar bana yavşıyor. Ha hayatımda sadece bir iki kadın olsaydı belki de onları sadece sevişecek tipler olarak görecektim. Normaldir, az bulunursa kıymete biner. Hele ki sevgili kavramını doya doya bir çok kişiyle yaşayamadıysanız kesinlikle arkadaş olamazsınız, hâli hazırda sevgili veya seviştiğin biri yoksa da normal bir şekilde birinden hoşlanma gibi bir duruma girebilirsin. Ki belirttiğim gibi yeterince sevgili hayatı yaşayamayan bir angutun standartları da baya düşüktür. Yoldan geçene bile yavşarlar
Özet : dost olamayan erkek de kadın da net abazadır.
kadınlar ancak kendileri kadar zeki kişilerle dost olabilirler.
kadınla erkek sadece karı koca olur. işin doğrusu genel olarak doğru . ama şöylede bir gerçek var. bir ortamda kız erkekle, erkeklerde kızlarla olmak ister. yoksa ikinci sınıf masa olursun.
doğruyu yanlış yerde tespit ediyorsunuz. asıl kadından kadına dost olmaz.
ne olur peki dedirten önermedir.
erkekte pipi var olduğu, sağlıklı olduğu sürece ve kadında da ıslanan bir cinsel organ olduğu sürece imkansızdır kadın erkek dostluğu.
doğruluğu su götürmez bir iddiadır. (bkz: hayata dair tespitler)
güncel Önemli Başlıklar