bugün

en iyi ihtimalle tuhaf bakışlara maruz kalacak bayan kişisidir..
bayanlar tuvaletine giren erkek tipinin tersine yanlislikla girme ihtimali cok yuksek olan kisidir.
sıkışmış bayandır. o kadar cok çişi gelmiştir ki ne yapacagını sasirmiş, işaret ve işaretçilere bakmadan dalıvermiştir içeri.
liseye yeni başlayan bazı kızların okulu keşfedemen düştükleri komik durum.
sarhoş bayandır. yanında kendisini onu korumaya ve kollamaya adamış erkek kişisi tarafından yüzünü soğuk suyla yıkamak amacı ile tuvalete girmiştir. *
(bkz: bülent ersoy)
kadınlar tuvaletinin çok dolu olması demektir.*
(bkz: cami duvarına işeyen bayan) *
girilen tuvaletin bulunduğu mekana göre risk sınırını hesaplaması gereken kadındır.

lüks bir mekanda girilmişse çok fazla sorun olmayacağı gibi eğer istanbul otogarı gibi bir ortamda girmişse doğacak sonuçlardan tamamen kendisi sorumlu olacaktır.
her zaman kadınlar tuvaletinde deli gibi kuyruk, erkekler tuvaletinde hiç kuyruk olmamasıyla ilgili bir durum.

not : kelime oyununa gerey yok, anladınız siz beni.
bugün bir düğünde başıma gelmiştir. yahu birde üste çıkıyor arkadaş ayıp ayıp.

ben pisuvar ile meşgul olurken ansızın tuvaletin kapısından gümbür gümbür sesler gelir.
++ hayırdır kapımı kitli kaldı ?
(içerden gelen ses)
- çık dışarı terbiyesiz bayanlar tuvaleti burası !!!
++ teyze ne bayanı bak pisuvar var burda
- - piçuvar ne demek lan çık dışarı çabuk çabuk bak bağırırım
++ tamam be çıktık cahile laf anlatacağıma altıma işerim daha iyi

tabi çıktıktan sonra içime dert oldu hem suçlu hemde üste çıkıyor keşke çıkmasaydımda bağırsaydı diye içerledim kendi kendime tekrar o tuvalete girdim kontrol ettim teyze gitmiş sonra ellerimi yıkarken küçük bir çocuk girdi

++ abim nabıyosun sen burda
- noldu abi ?
++bayanlar tuvaleti burası utanmıyormusun !!!
-- pardon abi özür dilerim (hemen çıktı ) (ki ben bu pisliği hep yaparım ve çoğuda yer )

kısaca özetlemek gerekirse bu bilinç altımıza yerleşmiş anlamsız bir korkunun dışa vurmasından başkası değildir. nitekim deneyin yanılmadığımı göreceksiniz ama sonunda küfürde yersiniz neyseki daha kötüsüde olabilirdi. (bkz: tuvalette travesti ile karşılaşmak)