bugün

(bkz: harun abla)
ruj tezgahının önünde 1 saat dikilen erkekler görülürdü.

edit: yok lan; erkek alıp çıkar, öyle ruj tezgahının önünde betül'ün, Buket'in dedikodusunu falan yapmaz. *
haydar abi gözüm akmışmı
bi kaybol lan .
erkek orospular ortaya çıkacaktır. (bkz: attila ilhanın dediği gibi)
- abi senin şu eyelinerı versene bi
+ bir kere de kendin al amk. şeklinde diyaloglar geçebilirdi. aman yapmayın etmeyin.
kızlar 5 saatte anca hazırlanıyor zırlamaları olmayacaktı mesela...
+ lan kim ruju ortasından sıktı

+ allığını seven defansa dönsün
yılmaz morgül'e bakınca gülemezdik herhalde. zira adamın yüzünde tüm kozmetik ürünlerinden izler bulabilirsiniz.
karşı cinsle adının çıkmışlığı da olması hiçbir zaman, bülent ersoy'un pipili versiyonu gibi bir şey yani.
yapmıyorlarmış gibi sanki,lütfen.. Bir Özcan Deniz'in rimelli kirpikleri olsun pek erkek sayılmasa da Justin Bieber olsun.
Ortalıkta bir sürü travesti suratlı insan olurdu.
tabi ki de zincirleme trafik kazaları meydana gelecektir.
mahmut abi o far senin bildiğin far değil, napmışsın sen gibi muhabbetlere mahal verebilir.
makyajlı erkekler itici oluyo, erkeğin en hası makyaj yapmayanı sade olanı diye muhabbetler dönerdi kızlar arasında
artis değilde bakkal nazif abi mesela makyaj yapsa göz kalemini kaçırır, ruju kırar, ojeyi de eline yuzune bulaştırırdı yuksek ıhtımal..
dün cemil ipekçi'yi gördüm televizyonda. siyah oje sürmüştü. hala kendime gelemedim.

yapmayın lan nolur.

sebepsiz intiharlar artacaktır. kendimden biliyorum.
görsel
maçlarda sahaya çakmak yerine ruj falan atılırdı. ganyan bayiinde "haydar abi kalem bitti şu göz kalemini ver de tabelaya at yazayım" şeklinde diyaloglarda yaşanabilirdi.
tembellikten sakalları bile kesmeyen erkeklere paspal lakabı takılacaktı.
kızlardan güzel olurlardı.
hafif miktarda fondöten kullanmanın hiç bir zararı olmaz. maskara ve sürme yakışana yakışır. pudra cilt kusurlarını kapatır. allıkta hafif miktarda sürülürse hiç bir şey olmaz. bu yüzden hafif makyaj erkeğin yüzüne daha canlı bir hava katar.
edit: kirli sakallıyken, yüzümün sakal dışında kalan kısımlarına ( göz çevresi hariç ) fondöten sürüp, hafifte gözlerime kalem çekince, aynaya baktığım halimi beğeniyorum ve beğeniyorlar.
biraz da bıyık bıraktılar mı kızlarla aralarında hiç bir fark kalmazdı.
sürme çekeni gördüm. aynı götüme benzemiş. olacağı bu işte.
bir çok kız göt olurdu.
johnny deep ve barış akarsu ya yakışıyordu sürme çekmek.
farları yakmissin.