bugün

aşık olacağı, kendi ideal erkek kıvamındaki bireyi yaratmak isteyen kadınlardır.
geleceği teminat altına alma kaygısı vardır. bu beni korur ileride falan.
çocuğa sosyal güvenlik kurumu muamelesi yapmaktır.
güçlü, kuvvetli ve protein ağırlıklı beslenen kadınların erkek çocukları olması sebebi ile doğru bulduğum önermedir. Erkek çocukların anneye düşkünlüğü su götürmez bir gerçektir. Kadınların korunup kollanma güdülerinden dolayı erkek çocuk istemeleri gayet normal karşılanabilir.
eşine aşık olan kadının en doğal isteğidir.
şayet, sevdiceğini kaybederse onunla kendini avutacaktır.
istek zamanla kız çocuğuna nefret duymaya dönüşebilir. Abartmamak lazım. Kızları sevmeyen edebiyat öğretmeni Necla sen ne kıl bi kadındın. Sen ne manyak bi kadındın.
kocayı elde tutmanın bir yolunu erkek çocuktan geçtiğini sanan kadınlardır.
Yaşlanınca kendine hizmet ettirecek gelin isteyen kadınlardır.
bu devirde kız çocuk yetiştirmekten korkan kadındır belkide.
kız çocuk büyütmenin nasıl oldugunu en içten bilen kadındır .*
ayrıca sahip olamadıklarını onda yaşamak ister.
salak kadındır evladın kızı erkeği mi olurmuş? evlat evlattır işte.
Gerçek aşkı bulacak kadınlardır. Sonra erkekleri ciddiye almak için pek de nedeni kalmaz, o an olgunlaşır, şöyle bir gevşer. Yüzüne rahat bir tebessüm yerleşir.

Kadının içinde, rahminde sadece misafir gibi girip çıkabilen değil, bizzat senin pipin gibi bir pipi büyüyebiliyor, düşün yani nasıl varlıktır kadın.

Elbette kızı erkeği olmaz evladın, kızı da erkeği de ister kadın. Bir spermlik değeri olan yan ürünler bunu anlamaz tabi.
Tartışcağımız kadındır.

Ben kızım olmasını isterim ama eğer derse ikisindende yaparız ben varım.
sevgilimdir.
neden onu seçtim sanıyorsunuz ?
ahahahah.
Bilinçaltında çok daha farklı fikirlere sahip olabilme ihtimali olan kadınlardır.
Ben istiyorum. Oglusum demek isterim. *
Güç kazanmak istiyor olabilir. Oğlunu kötü bir gelinden uzak tutmayı başarabildiyse aileye bir de kız kazandırır.

Çünkü genellikle kız çocukları evlendikten sonra kaybedilecek gibi düşünülüyor.