bugün

pisuvara işeyebilmektir.
kolay ve erişilebilir mastübasyon gerçeği.
erkek erkeğe muhabbettir efenim. kadın kadına o sağlam espriler ve alabildiğine çıkarsız muhabbet asla yakalanamaz. oldum bittim özendiğim şeydir erkeklerin kendi aralarındaki muhabbet.
'baba bu gece merve'lerde kalabilir miyim?' derdi olmaması. gidersin istediğin yerde kalırsın.
Eğer şanslı bir erkekseniz size asla toplu taşıma araçlarında fordlanmayacaktır. Daha nasıl güzel yanı olabilir lan?!
ayakta işeyebilmek. ve alaturka tuvaletinde ise işerken meteor taşı yapmak.
Erkek olmak baba olmaktır, çocuk doğduğunda ilk adımlarını atarken yada koşup oynadığında hep onun arkasındaki yıkılmaz dağ olmaktır.
Erkek olmak eş olmaktır, evin yıkılmayan direği yere en sağlam basan kişi, hayat ne kadar zor olursa olsun şartlar hiç olgunlaşmasa da bütün sıkıntıları kapı dışarı edebilmektir.
Erkek olmak istikbal vaadeden evlat olmaktır, annenin ak alnının secdedeki tek duası, babanın yorgun omuzlarının dik durmasnın yegane sebebidir.
Erkek olmak abi olmaktır, suçlu olan kardeşin korkulu rüyası olup aynı zamanda baba gibi kokmaktır.
Erkek olmak akıllı kardeş olmaktır, ailenin en küçüğü de olsa büyüklerin anlayamadığı şeyleri anlayıp onlara ders vermektir.
Erkek olmak bir kadına sahip olup onu erkek olamayanlardan korumaktır. Vesselam...
saymakla bitmez. ancak bedelini ödersin.
güzel yanları çoktur elbet ama hep güçlü olmak zorundasınızdır güçlü olmamanız gerekir her zaman güçlü olmalısınız ne yaşarsanız yaşayın.
gri eşofman gerçeğidir.heh bi de kas yapmanın hazzı çok farklı olur,erkek vücudunu yaşamak isterdim. ama hiçbir zaman bilemeyeceğim kas yapıp,gri eşofman giymenin nasıl bir şey olduğunu.kızken tadı çıkmaz ki.
orospu damgası yemeden çapkınlık yapabilmek ve ayakta işeyebilmek haricinde başka bir yan var mı bilmiyorum.
-üstü çıplak dolaşabilmek
-boxer giyebilmek

kısacası şöyle olabilmek: görsel
Özgürlüktür. Baskı yoktur üzerinizde. Hayatı yaşarsınız kısaca.
BATAK MASASINDA YANCI OLABiLiRSiNiZ...

O DA Bi YAN YANi.
daha az hayat, daha fazla testosteron...
Baba olmak.
orta doğuda erkek olmak kral olmaktır. önünde sallanan 5 cmlik fazlalık ile kadınlardan daha üstün haklara sahipsin, düşünsene...
yolda-oturur iken kalktığınızda kıçınıza kaçan külotu düzeltebilirsiniz.
arabayı sağa çekerek yol kenarına işeyebilirsiniz.
trafik sıkışık iken makyaj yapma derdiniz olmaz.
pazardan elma alır iken, "1-2 tane daha koyalım da 2 kilo olsun" diyen pazarcıya "bende sana koyum" diyebilirsiniz.
baş ağrısı çekmezsiniz.

en önemlisi; eşiniz ile olan cinsel yaşamınız hakkında kimse ile konuşmazsınız.

başkalarının giydiği ile ilgilenerek(hele ki, pişti olmuşsanız) sinirden çikolata yemezsiniz.
regl olmazsınız.

vs.
vs.
vs.
ayakda işemek diyecem ama oda zararlıymış .
Ayakta işeyebilmek.
Öyle bir şey mi varmış? Kadın olmak güzeldir... erkek ne öyle dümdüz ya da bana denk gelen çok düzdü bilemedim şimdi.