bugün

entry'ler (20)

zürih almancası

Zamanında yengemle eniştem çok atışmıştı bu konuda.

en sert kahve

Death Wish coffee sertlerin serti bir kahve.

kadıköy

Bedenim her yerde olabilir ama ruhum daima Kadıköyde.

üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

Öncelikle sakın kimseyi dinlemeyin. istediğiniz mesleği okuyun. Puanınız yetmiyor mu üzülmeyin yazın iki yıllık bir bölüm dgs diye sınav yapmışlar boşuna mı yapmışlar hiçte gocunmayın iki yıllık bitince misss. Girin sınavınıza hadi yolunuz açık olsun meslek hayatınızda şimdiden başarılar.

saçını boyatan kız

Valla o kız cesaretidir sevin yani onu çok bulunmaz öylesi zaten etrafa baksanız görürsünüz.

her sevgilim versin ama karım bakire olsun

Ben sizin zihniyetinize... Bir de ilişkiye başlamadan önce kaç sevgilin oldu? Diye soranlar var sanane lan geçmişimden seviyorsan kalırsın sevmiyorsan hadi canım boş yapma.

arkadaşlar hakkınızı helal edin ben gidiyorum

Beni de götür derdim de daha yeniyim sözlükte önce bir hevesimi alayım.

kadın dizisi

Geçen televizyonda kanal değiştirirken gördüm bir dizinin adı. Kadını bir dizi adı yapmışlar yazık cidden ya...

bir kızın sevgilisi olup olmadığını anlama yolları

Valla en temizi gidin sorun. He bazıları varken yok diyecek kadar karaktersiz onu da bilemeyeceğim.

köpeği demir sopayla döven mahlukat

Yani şimdi şerefsiz değilde ne biri açıklasın allah aşkına valla o metal sopayı alıp... neyse.

uludağ sözlük

Bugün katıldım sözlüğe sevdim iyiki katılmışım. iyi oldu iyi...

uzaklaşmak

Döngü içinde olanlar için yakınlaşmaktır. Düz yaşayanlar için ise vazgeçmek...

aşk

Aşk: üç harf tek kelime... aşk yapmam dediğini yaptırırmış insana derler harbiden öyle yaptırıyor illet ama yaşamadan da ölmeyin bee.

ayrılık

Valla ayrılanlara Freud okuyun diyeceğim ama bir müddet sonra insan yine ağlıyor, zırlıyor. Ağlayın paylaşabiliyorsanız ailenizle paylaşın iyi geliyor.

etsiz çiğ köfte

Etsiz çiğ köfte demek çiğ köfteci sait demektir.

günün şarkısı

Hava tam Dos Gardenias dinlemelik. Kendinizi bundan mahrum bırakmayın.

erkek olmanın güzel yanları

Öyle bir şey mi varmış? Kadın olmak güzeldir... erkek ne öyle dümdüz ya da bana denk gelen çok düzdü bilemedim şimdi.

çirkin ve güzel insanların tanrı için eşit olması

Tanrı'nın yarattıkları için ne yazıkki eşit değiller dırıdırııııım...

rüşvet ve yolsuzluğu savunacak karakterde olmak

Bence karaktersiz olmak demek daha doğru olur...

rüşvet

Günümüzün ben de buradayım deyiş tarzı..