bugün

yolunda ortasında hışımla çükünü kaşıyan hemcinslerimdir. amına koduklarım gidin bi apartman girişinde falan yapın, ben görüp utanıyorum siz utanmıyorsunuz.
Kızlarımız önyargı edinmeye bu kadar yatkınken, onları tetiklemeye bu kadar istekli olan erkeklerin var olması utandığım sebeplerin başında gelir. Ruhen olsun, bedenen olsun onların tacizleri yüzünden bizler ne durumlara düşüyoruz.
Kafası sadece cinselliğe basan hemcinslerim.
Bir kadın tarafından reddedilip akabinde gayliğe yönelmeniz en utanç verici durumlarınizdandır.
Gerçi banane be, geberin iğrenç erkekler; hıh.
henüz coşmak isteyen kişi beyanıdır.
olmayan nedenlerdir. Yoktur efendim öyle nedenler. kadınlardan rica ettiğim, erkekleri yerden yere vurmadan önce bi dönüp kendilerine bakmalarıdır.

siz temiz, siz günahsız, siz haklı. biz şerefsiz, biz aldatan, biz yalan söyleyen. Yapma ya? Yok öyle canım. kadınların da suçu var, yalanları var. Hele ki sinsi bi yüzleri, kendilerini beğenmeleri, egoları ve bununla övünmeleri, dayanılmaz, katlanılmaz.

etrafımda erkekleri yerden yere vuran kadınlar ve onlara yaranmak için hak veren erkekler o kadar çoğaldı ki, ben erkek olduğumdan değil, bu tip insanlar adına utanıyorum.

sevgili arkadaşlar, ben şunu da biliyorum; Her erkeği yerden yere vuran kadının zaten var bi kuyruk acısı. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler. O yüzden hemcinslerim, sizden ricam bu söylemleri ciddiye almayın. Kadınlardan ricam da şudur, boş konuşmayın. Burada böyle yazıp çizdikleriniz sizi komik duruma düşürüyor, beni ve hemcinslerimi değil.
ayran gönüllü olmak. (bkz: utanç verici)
Renkli takım tutmak.

Erkek adam renkli takım tutmaz.
alakasız ortamlarda nedeni belirlenemeyen (bkz: ereksiyon).
(bkz: özgecan aslan)
ingilizcede geyler türkçede ibnelerdir.
http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=12064196
(bkz: cem garipoğlu)
mamafih istesen de ağlayamıyorsun.

bu mükemmel bir özellik gibi görünse de 22 yaşındaki bir erkek bireyin en son ne zaman yanaklarına gözyaşı değdiğini çıkaramaması.

lan acaba ben insan değil miyim sorusunu gün yüzüne çıkarır.

bu sözlükte benden çok var, biliyorum.