bugün

gezip tozmak, sakin olmak, karizmatik bir yapıya sahip olmak, dolgun cüzdan, askerliğinin bitmiş olması, eline işini almış olman, ailesine saygılı olurken senin ailene gelecek eleştirileri göğüsünde yumuşatman ve ihanet etmemek.
çok basit değil mi?
deneyin, farkı göreceksiniz.
Kisiden kisiye degisebilecek cevaplar barindiran sorudur.
birşey yapmasına gerek yoktur.
kadının erkeğe olan bağlılığına göre değişir. sadece bir fotoğrafa bakıp saatlerce de gülünebilir, bütün gün ölü gibi de dolaşılabilir. he sen nasıl edersin derseniz, benim kadınım olmadığı için ben sizin gibilere bakıp küfür ediyorum sadece. bütün her şeyi yolunda giden, mutlu, normal sevgililerin amına koyim.
gülümseyerek.
Guven vererek.
Sarıl ya.
Bir erkek doğuştan bu tür yazılımlar eksik olarak dünyaya geldiğini düşünürsek uzun dönemde gerçek bir mutluluğa ulaştıracak erkek cinsi daha üretilmedi.
erkekler öküz değildir, kadınlardır onları öküzleştiren. sevin erkekleri hemde öyle bir sevin ki, hissetsin erkek tüm ruhunda sevginizi. işte o zaman sizi aklınızın almayacağı kadar mutlu eder o erkek.
Uçsun, kaçsın, yüzsün, atlasın, zıplasın, kahraman ve romeo olsun. Kanatları olsun, solungaç solusun, hem hep çok yakınımda olsun hem de mesafeli olsun, evi üstüme yapsın.
Sözünden çıkmayarak.
kadınının beklentilerine cevap vererek. bunlar dışında genel ve değişmeyen taktikler de vardır lakin yeri burası değildir.
Onun kölesi olarak, ona hizmet ederek yapılabilir. Burada tecrübe konuşuyor. Kredi kartı bahane dedikodu şahane.
Sahibi olarak.
26 cm ile.
Entrylerden anladığım kadarıyla, sonunda her türlü yarak ile mutlu ederler.

Anlayarak...
Bunu zaten sözlükten öğreniyorsa, Mutlu edemeyeceği kesin, hayat zıtların savaşıdır ne demek istediğimi anlarsa Çok rahat eder.
10-15 arası 6. Sınıfta mutlu edersin, evet.
güven vererek, yarı yolda bırakmayarak, ihtiyacı olduğunda varlığını hissettirerek, aptal yerine koymayarak mutlu edebilir. kadın bilmeli ki sırtını döndüğü an adam arkasından iş çevirmeyecek, kadın bilmeli ki gözyaşı dökerken adam ona omuz verecek ve kadın bilmeli ki uçurum kenarlarında gezerken adam ona el verecek...yoksa pahalı hediye almakmış, rol icabı seviyorum cümleleri kurmakmış bunların hepsi anlamsız.
Kendiniz olun. Eğer Mutlu olmuyorsa kendi davranışlarınızdan mutlu olan birisini bulun.

Böylelikle mutlu etmek için takla atmanıza gerek kalmaz.
saymakla bitmeyecek kadar çok olan durumlardır. birkaçını direk tecrübelerimden aktarayım.

muhabbet halinde iken gözlerinin içine bakın,
durumunu az çok bildiğiniz halde gün içinde bile halini hatırını sorun,
eve geldiğiniz zaman üstüne başına dikkat edin, bununla ilgili latifelerde bulunun,
benim gibi gün doğmadan evden çıkanlar için uyandığı zaman görebileceği, farkında olabileceği güzellikler yapın,
mutfakta yardımcı olmaya çalışın her ne kadar (benim gibiler için)ayak bağı olsanız da,
hayvan gibi donunuzu, pantolonunuzu, paltonuzu vb. yatağa atıp bırakmayın. bir zahmet kapının arkasına asın eliniz kopmaz,
ona sadece iyi, neşeli, aşırılı mutlu zamanlarınızda değil her an önem verin, dikkat edin,
tuvalet kağıdını biter bitmez takın o zaman eşinize hiç bitmiyormuş gibi gelir içten içe mutlu olur,
ütü yapmaya çalışmayın, giden elektiriğe yazık,
yemekleri ile alakalı mutlaka konu yapın artı-eksi yönleri söyleyin,
allah rızası için onunkiyle beraber ayakkabılarınızı içeri alın,
sürekli sarıp sarmalayın,
onu allah için sevin çok sevin.
(bkz: sikerek)
Ona sürekli güzel sürprizler yaparak.
para,para,para
görsel