bugün

çirkin ya da duygularını bastıran feminist kızdır.
aslında egolarıyla yaşayan ve gaza gelme özelliği olan kzı topluluğudur.
Kız büyük bir olasılıkla nemfomandır. (bkz: Nemfoman) (bkz: nemfomani) hemen kızın görüş mesafesinden koşarak çıkılmalıdır. Aksi takdirde kendinizi nemfoman kızın kollarında bulabilirsiniz.
hayatı evindeki camın önünde geçmiştir muhtemelen, büyük şehirlerin varoşlarında rastlanabilir. korktuğunuzu belli etmezseniz ve hiç o tarafa bakmadan yavaş hareketlerle uzaklaşırsanız büyük ihtimalle takip etmeyecektir ama arkanızı kollamanız önerilir çünkü eğer hâlâ peşinizdeyse kalabalığa karışarak izinizi kaybettirmeniz sizin yararınıza olacaktır. "yok efendim ben iyi bir kişiyim, yardımcı olayım." diyorsanız yenilmekten başka şansınız kalmaz ve bu durumda biz size yardımcı olamayız.
toplumun rahatı için bayanlara yiyecekmiş gibi bakan erkekle tanıştırılıp mutlu bir yuva kurmaları sağlanmalıdır.Böylece insanlar yenme korkusu olmadan rahat rahat gezebilirler.
kazara bir erkekle buluşursa, ilk buluşmasına gelinlik kataloğuyla gidecek olan kızdır.
obezdir o obez.
her an faaliyete geçme potansiyeli olan kız türü.
ciftlestikten sonra erkegini yiyen (bkz: peygamber devesi) ile akraba olmasi kuvvetle muhtemeldir.
duvara tırmanan kızdır..
östrojen hormonunu aşırı salgılayan kızdır. bir üst kademesi ise hormon fazlalığından 2 ayağı olup, nefes alan her şeye öküz gibi bakandır.
erkeğin bakışlarını yakaladıktan sonra sırtını dönüp arada bir göz kırpan kızdır ayrıca.
normal olan hadise. erkek yakışıklı ve çekici ise, kız tarafı gözle gidermeye çalışır ihtiyacını. eğer erkek farkederse durumu ilerisi de güzel canlanır. hem kim baksın erkeklere? belediye mi baksın..
Bunların bir de yanında sevgilisi varken bir başka erkeğe yiyecekmiş gibi bakanlarından sürdüler piyasaya. Ulan ben utanıyorum, sen niye utanmıyorsun dedirtiyorlar adama...
erkeğe teklif eden kızdır. yani aslında erkeğin teklif etmesini isterler. bakarlar. teklif gelir.
seçimlerde akp ye oy verecek kızdır.
ayrıca kurtlar vadisi ni türkiyenin başına gelmiş geçmiş en güzel şey olarak yorumlayan kızdır da.
herşeye muhalif olan kızdır. sağcıya solcu, solcuya sağcıdır. sağı solu, ne yapacağı belli değildir. deli doludur.
bu teklifin her zaman olumlu karşılanacağı anlamına gelmez. muhatabı sallayabilirlerde. bunlar çoğunlukla arabesk kızlardır ve dikkat edilmelidir.
Yakında uzun veya kısa kıllı veya kılsız bişeyler yiyeceğinin habercisi olma halidir!Belki de bir sosisli!
tacize uğramış olma ihtimali yüksek olan ve neyle saldıracağını düşünen kızdır..
güzin abla
bu da elimizde mevcut.
(bkz: erkeğe giyecekmiş gibi bakan kız)
Telefonuna bakabilir miyim diyip kendi nosuna çağrı atan kızdır;isteseydin verirdim.
hormonları tavan yapmış kızdır...