bugün

cennete giden erkeği, nelerin beklediğinin sorunsalıdır.

cennette sizi yoğun bir mesai bekliyor ve orası yan gelip yatma yeri değil.

+cennette bekar kişi kalmayacaktır.
+cennetliklerin en alt derecesine 72 kadın verilecektir.
+mümin günde 100 bakire ile cinsi münasebette bulunacaktır.
+cennette kadınlar cinsi münasebette bulunduktan sonra yine bakire olacaklardır.

şimdi elbette, ben bunlarla nasıl başederim diye kaygıya düşeceksiniz.

+cennetlik erkeğe 100 erkek kuvveti verilecektir.
+cennete girenler 33 yaşına döndürülecektir.
+cennetlik erkekler cennete vücutları kılsız, yüzleri sakalsız gözleri de sürmeli olarak gireceklerdir.

bu derin bilgiler, beyoğlu belediye başkanının babası imam ve hatip ali riza demircan ın islama göre cinsel hayat adlı eserinden derlenmiştir.
seks sinirsiz icki ve daha bircogu.

72 virgin de cabasi..
(bkz: kucak dansı da var mı)
umduğundan fazlası.

aga paso seks. allah ın hangi kitabında yazıyor bunlar çok merak ediyorum. bu seks düşkünlüğü nedir. paso bakire sikecen, hatta sikecen sikecen bozamayacan.
peki ya karın , annen , kız kardeşin. onları ne bekliyor.
şahsen ailemle sonsuz bir hayat beni çok daha mutlu ederdi, eminim.
(bkz: o kadar da ölmedik)
kadınlara göre daha fazla olacağı kesin olan beklentilerdir.

dini bazı kaynaklara göre cennette kadın ;

--spoiler--
kadının yapısı erkekle aynı olmadığı için kadınlara da erkek huriler verilmesi düşünülemez. dinde böyle bir hüküm yoktur. bir kadının aynı anda birden çok erkekle evli olması dünyada uygun bir durum olmadığı gibi cennet için de uygun değildir. bu durum kadın ile erkeğin fıtratı ile ilgilidir. kadınlara da birçok huri verilecek dense idi kadının fıtratına uygun bir ifade olmazdı. birçok kadın ve kocası bunu anormal karşılardı. bir erkeğe, "senin eşine erkek huriler verilecek" dense erkeğe verilmiş olan namus duygusu ile çelişen bir durum oluşurdu. bu durum erkeğe son derece ağır gelirdi. fakat erkeğe verilecek huriler kişinin karısına namus duygusu açısından değil, sadece kıskançlık açısından bir derece zor gelebilir. cennet ise kıskançlık duygusunun olmayacağı bir yer olduğundan bu sorun da orada kendiliğinden kalkacaktır.
kadının cennette sevdiği kocasından alacağı zevk erkeğin birçok huriden alacağı zevk gibi olacaktır.
--spoiler--
huriler.
gaylar için nuriler.

(bkz: ahirette göte girecek entryler)
bildiğim kadarı ile yanlış bir bilgi olabilir. doğduğumuz da anlımıza ölüm tarihi ile evleneceğimiz insan yazarmış. tabi özgür irade ile yanlış tercihler yapabiliriz, işte öbür dünya da anlımıza yazılan kişi eş olacakmış bize bizde ona.
(bkz: cennette kızlar teklif ediyormuş)
kadınlar bu haldeyken, cennette erkeği bekleyenler her ne ise daha çok beklerler.
bol kanlı geçecek sevişmeler silsilesine sahne olacaktır.

--spoiler--
+cennette kadınlar cinsi münasebette bulunduktan sonra yine bakire olacaklardır.
--spoiler--
sınırsız seks olacak diyen zavallı sözlük yazarlarını beklemeyenlerdir.
(bkz: gençler toplanın dünyaya geri dönüyoruz)
70 bin köşk, 70 bin köşkün içinde 70 bin oda. 70 bin odanın içinde 70 bin yatak. 70 bin yatağın her birinin üzerinde bakmaya kıyılmıyacak huri. *
not: sayılarda değişkenlik olabilir.
(bkz: marifetname)
(bkz: cennet tasviri ve vaatlerinin çok sığ olması)
(bkz: gittin mi de biliyorsun) diye sormazlar mı adama...
huri dağıtım merkezine dini çeviren sözde müslan erkeklere göre huriler .

not ; falanca ayeti iki ayet fazla okuyun iki huri daha veriyorlarmış ben bilmem hocalar diyo .
seks, yiyecekler, içkiler.
(bkz: ne kadar çok salavat o kadar çok huri)
Erkekler cennette de mi gidiyorlar? Diye sorduran şeydir. *
Ayrıca (bkz: zabani)
cinsiyetin dünya realitesi olduğunu unutarak cenneti dünyalaştırma heveslilerinin hayallerinden oluşur.
(bkz: yarrak)
Nimetler.