bugün

arkadaşlar sıradaki gerçek konumuz ise, şu bizim ergen tayfa dediğimiz biraz cahil ve biraz özenti güruhunun, hemen hemen her gün anne ve babalarına ders çalışıyorum yeaaa diye ağlayarak girdikleri odaların da izledikleri ve öve öve bitiremedikleri filmlerdir.

tanım: ergenlerin çok severek izlediği ama bir halta yaramayan filmler grubudur.

aziz kardeşlerim ve değerli arkadaşlarım, hemen paylaşıp konuyu uzatmadan kafanızı dağıtmak istemiyorum.

sevgili canlar bu filmler denilen saçmalıklara örnek olarak bendeniz kulunuz sadece 3 adet verip aradan çekiliyorum, gerisi size kalmış olan bir şey. şöyle ki;

1) fight club
2) v for vendetta

ve de bu aralar ne hikmetse parlayan film olan

3) idiots, pardon yanlış oldu, ^^ 3 idiots ^^

elin adamları yapar bizimkiler yere göğe sığdıramaz, elin sinemasın da sinemacı amca sinek avlarken bizim ergenler sinemayı çişleri geldiği halde bile terk etmeyip bu tür filmleri izlerler. ve ilerde yine izleyecekler..bıktım yahu ben bu tiplerden vallahi. püfs.

mutluluklar.
en çok gişe yapan filmin recep ivedik olduğu bir ülkede yersiz tartışmadır.
twilighttır...
the american pie. çok eski olabilir ama bizde yeni sayılmayız.
American Psycho'dır .
(bkz: twilight)
(bkz: incir reçeli)
(bkz: ıssız adam)

ne buluyorlar bu filmlerde anlamam.
genellikle içeriği boş, kurguları zayıf; duygusallığın, aksiyonun ya da komedi klişelerinin abartılı bir şekilde sunulduğu yapımlardır.
(bkz: v for vendetta) kusturdunuz lan resmen.
(bkz: lotr geyikleri)
(bkz: aşk tesadüfleri sever)

arkadaş bir erkekte kızın vermesini sağlayacak bütün etkenler aynı anda olur mu ya!! uzun saç, modacılık, photography, gitar, ünlü bir sarkıcıyla kanka, giyim tarzı, ve üstüne üstlük bütün bunlara rağmen sevgilisinin olmaması, hatta bu adamın küçükken kızın asıldığı sümsük çocuk olması.... vs vs vs. ne tesadüfmüş arkadaş dedirtir bir yerde...
(bkz: never back down)
kaybedenler klubü, kesinlikle.
p s i love you'dur elbette.
(bkz: twilight)
evim sensindir.
tabi ki titanic
testere serisi,
alacakaranlık serisi.
ergen bir onuncu nesil olarak incir reçelini tek geçerim. bi de aşk tesadüfleri sever. ha bi de a serbian movie. bu üç filmi birbirinden ayırmam imkansız...

daha yazmak isterdim ama gidip lys çalışmam gerek
Tartışmasız alacakaranlık serisi. Birde orda oynayan erkeklere aşık olma gibi huylarıda var.
eternıl sanşayn of dı sıpotlıs maynd şeklinde ağız yayarak söylenir.
v for vendetta. bişe anladıysam arap oliyim.
v for vendetta. aslında çok güzel bir filmdir kendisi. bir devrimin nasıl yapıldığını, anarşiyi en iyi sergileyen filmlerden birisidir. ama "yha olum v ne lan öyle! fıççuf fıççuf bıçakları atıyo adamların ağzına sıçıyo!" gibi bir ergen değerlendirmesi de vardır. ama bu içi dolu dolu, güzel bir film olduğu gerçeğini değiştirmez tabii ki.
v for vendetta tabi.
ben taxi driveri öve öve bitiremezdim .o da benim kalitemden olsa gerek.
Tokyo Drift. Fast and furious Tokyo. Bir zamanlar e250de tüm melodiler oydu.