ergenekon iddianamesinde geçen garip bir belgeden sonra öğrendiğimiz ve öğrendikten sonra hayretten küçük dilimizi yutmamıza vesile olan iddia.

neler dönmüş bu ülkede be *...iyi ki gittler şu örgütün üstüne neler gün yüzüne çıkıyor bakın. varın fatih ürek'in nasıl işkence yaptığını siz tahayyül edin, yılan dansıyla falan olsa gerek.

milliyet gazetesi eklerde çok tuhaf belge diye haber yapmış bunu. bakın link de şu,

http://www.milliyet.com.t...0tuhaf%20belge&ver=41

kimler işkenceci mit ajanı değilmiş ki,

(bkz: osman yağmurdereli)
(bkz: oğuz çetin)
(bkz: hülya avşar)
(bkz: abdullah gül)
(bkz: tayyip erdoğan)

ben en çok şuna koptum rus erkek işkenceci aleksandr kalaşnikof.

lan siz bağımsız yargıyla maytap mı geçiyorsunuz ha! adi ergenekoncular sizi!
eşcinsellik üzerine işkence yöntemi vardır. şayet eşcinselseniz güzelliği yeter de artar bile *.
(bkz: yalarım bak ona göre)
(bkz: yok artık lebron james)
okuduğumda kendisine işkenceci rolünün verildiğini öğrenmem sonucunda kahkahalara gark olmamla sonuçlanmış durumdur.

http://www.milliyet.com.t...20ekibindeymis&ver=73

(bkz: yok daha neler)
bu davadan herkes çıkabilir dedirtecek durum.

-abi duydun mu?
-neyi?
-arto' nun ergenekonla ilişkisi varmış.
-deme ya. bi ben kaldım desene.
ergenekonda 1 numara bile olabilir kendisi.
Ergenekon'un bokunun çıktığının kesin olarak kanıtıdır.
artık kendimden bile şüpheleniyorum dedirten durumdur.
ama bu çetenin ortaya çıkarılmasına çok sevindik ailece.
babam bile bu çetenin bir üyesi ise asın gitsin.
(bkz: tek sıra)
(bkz: fatih ürek)

ergenekon çetesinin infaz işlerinden sorumlu kişi.
rolü bellidir. sessiz oda mıydı neydi, bi dizide işkence aleti olarak ajdar'ın çikita muz şarkısı kullanılmıştı ya, fatih ürek de yılan dansı kategorisinde işkenceci olarak iddianameye dahil edilmiş olabilir. düşünsene teypten çikita muz'u dinliyorsun, önünde de ürek dans ediyor. ne biliyorsam anlatırım anında çözülürüm yeminle..
(bkz: hain dusman al sana bomba)
savcı zekeriya öz'ün ergenekon davasında mahkemeye delil olarak sunduğu mit belgelerinin medyaya sızmasından sonra açığa çıkan gerçek. işkence sırasında kullandığı favori aleti de kırbaçmış. fatih ürek'in işkencecibaşı çıkması ile ergenekon'un çok aranan bir numarasının da bülent ersoy olduğu hakkındaki düşüncelerim de büyük ölçüde netlik kazanıyor. örgütün başkan yardımcılığını da muhtemelen sisi yapıyordur. böylece bu davayla birlikte türkiye'yi saran karanlık ilişkilerin aydınlığa kavuşturulacağına olan inancım biraz daha arttı.

http://w9.gazetevatan.com...d=196462&Categoryid=1
--spoiler--
Ölüm işkencesine ve vahşetine katılan MiT'çi sanatçılar listesinde göze ilk çarpan isim ise yılan dansıyla tanınan Fatih Ürek.
--spoiler--
hadi hadi hadi diye şarkı söyleyip kıvırtarak ancak bunu bir sandalyeye bağlı insanların karşısında günde 3 saat yapıyorsa manalı olabilecek tanıma sahip kişi.
yani bana yapsa kesin öterdim, varsa anlatılacak bir şey itiraf ederdim hatta yetmediği yerde uydururdum.
Tarihte yaşanmış bir benzeri için:
(bkz: confessions of a dangerous mind)
(bkz: chuck barris)
sarkı mı soyluyormus iskence olarak sorusunu akla getiren durum.
fatih ürek; sus isimli parçayla konuşan, konuşmak zorunda kalan onlarca insana mesaj göndermiş cia ajanı, ibne kılığına bürünmüş şahin kdır vesselam.
bunca yıldır kendisini saklamayı başarmış ancak sonunda deşifre olmuştur. şimdi kendi kendini imha etme zamanıdır.

(bkz: ulusözlük yazarlarından temenniler) *
tek işkence yeteneği webcam de popo göstermek olan ürek ; ''halk arkamda yargıya güveniyorum'' dedi. webcam de fatih ürek poposu görmek de nasıl bir işkencedir ya ateisti imana getirir şerefsizim.
kurbanlarına en büyük işkencesi kobra dansıdır.

(bkz: seni şeçtim fatih)
(bkz: fati fat fat fati)
ergenekon iddianamesi'Nin ne ölçüde ciddiye alınması gerektiğini gösteren satır arası.

lan ne adamsınız ya!
--spoiler--
Ölüm işkencesine ve vahşetine katılan MiT'çi sanatçılar listesinde göze ilk çarpan isim ise yılan dansıyla tanınan Fatih Ürek.

Aldıkları paralar:
Rus erkek işkenceci Aleksandr Kalaşnikof 10 kentrilyon lira, Mehmet Ali Şahin 100 katrilyon lira, Abdüllatif Şener 100 katrilyon lira.
--spoiler--
kentrilyon ne lan? fena dalga feçiyor birileri bizimle.
(bkz: fatih üreğin kobrasını salması) * *
kırk sekiz farklı başlık açarak kendisinin işkenceci olarak adı geçen bi iddianamenin ciddiye alınacak tarafının olmadığını söylemeye yaramaktadır.

kırk sekizine de rastlasam bu başlıkların, elimden geldiğince hepsinin altında aynı lafları etmeye devam edeceğim. fatih ürek'in ergenekon iddianamesinde işkenceci olarak adı geçmemektedir. bu, ergenekon savunucularının eline koz vermek için hürriyet'in uydurduğu (belki de bilinçsiz olarak hadi günahlarını almayalım) bi dezenformasyondur.

olayın gerçeği ve fatih ürek'in adının iddianamede ne şekilde yer aldığı için kıçınızı kaldırıp mouse'u bir iki defa tıklayın.. bak mouse dedim, kıçınızı kaldırmanıza bile gerek yok.
işkence aleti olarak webcam kullanıyordur tahminim.*