bugün

her kişiye göre değişebilen sorunsaldır. bazen küçük bir sorundur, bazen çok büyük.
genelde sabah karşılaşılan bir sorundur. anne veya baba ile utanılası dialoglar kurulmasına sebebiyet verebilir.

+günaydın baba
-mahmut olum pipin kalkmış
-yok o daha uyuyo, izinliyimiş bugün.
+lafı kıvırma oğlum, indir şunu. * *
süpriz yapmak için iyi bir yol... Güzel bir müzik de gerek....
kalabalık bir yerde çalışıyorsanız ve ortamda bayan çalışanlar da varsa yerinizden kesinlikle kalkmamanızı gerektiren sorunsaldır.

Bir de çarşıda pazarda dolanırken saklama ihtiyacı hissedeceğiniz anlar olacaktır, ki elinizdeki çantayı vs. kullanarak bu durumu aşabilirsiniz.

Elinizde birşey yoksa o zaman elinizi cebinize sokmak suretiyle şişkinliğin cebinizdeki elinizden kaynaklanıyor hissini vermek suretiyle sorunu çözersiniz.

Bazı durumlarda da sorunsal olmaktan çıkıp bir tür iletişim yöntemi olacak durumdur aynı zamanda. Ancak iletişim kurulacak kişinin cinsiyeti ve sosyal yapısı iyi etüt edilmiş olmalıdır. Aksi halde yerin dibine sokulup sokulup çıkarılabilirsiniz.
gercekten de bir sorundur, olur olmadik yerde erekte olan cuku saklamak zorluk derecesi bulundugu yere gore degisen bir durumdur!
Partnerinize sürpiz yapmanın bir diğer keyifli yoludur.
taze incir yaprağı kullanılmalıdır.
pipiyi sokacak delik bularak asilabilir sorun. ha deligi size kalmis, ister kumsaldaki semsiye deligi, ister pelus ayicik, disi partner de olur tabi..
evde misafir varken, sahurun çıkmasına ramak kalmışken, rüyada bir kaç top modeli birden götürürken anne sesinin cırlak etkisiyle ışık hızıyla giderilebilecek sorun.

(bkz: siki pipi yapan moderator zihniyeti)
saklansa da kolay sobelenir.
"ereksiyon halindeki pipiyi sallama sorunsali" şeklinde de dikkatsizce okunabilen başlık.
otobüste oluyorsa bu çok sıkıntı verebilir. malum sabah ereksiyonudur ama otobüs hıncahınç doludur. ha dolu değilse ve siz ayaktaysanız daha da fenadır. baraj pozisyonunda durulmalı ve her durakta eli cebe sokarak malum yerin pozisyonu değiştirilmelidir.
japonlar için pek sorun teşkil etmeyecek durum.
(bkz: bacak bacak üstüne atmak)
zenciler için çok büyük bir problem teşkil edicek durum.
derin nefes alıp vermekle çözülebilen sorunsal.
nasıl mı. diyelim otobüste oturuyoruz, ve karşımıza taş gibi bir hatun oturdu. hafiften de dekolte giymiş böyle, güzel güzel frikikler veriyor. ohşş.. neyse konumuza dönelim. bu hatunu görünce vücudumuz ister istemez tepki verecek, hormon salgılayacak ve bazı organlarımızı harekete geçirecektir. evet, artık ereksiyon halindeyiz. şans da bu ya, birazdan ineceğimiz durağa geleceğiz ve ayağa kalkmamız gerekecek. ama kalkamayız, kalkarsak hatun bizle beraber kalkan şeyleri de görüp ne kadar sapık olduğumuzu, onu izleyip neler hayal ettiğimizi düşünecek, öyle düşünmese de biz onun öyle düşündüğünü düşüneceğiz, kötü bir durum yani. işte bu noktada dikkatimizi hatundan uzaklaştırıp ne bileyim tanzanya daki ekonomik cokus gibi şeyleri düşünüp yavaş yavaş derin nefes almaya başlıyoruz.. hmmmmffffss... füüfff... evet böyle böyle devam ederek bu "sorunsal"ı da ortadan kaldırıyoruz.. pardon indiriyoruz, her neyse. yardımcı olabildiysem ne mutlu.
(bkz: ereksiyon halinde pipi nin kobra olması)
pipisini çocukluktan yukarı değil de aşağıya bakmaya alıştıran kişinin yaşamayacağı sorun. aşağı bakan pipilerde ereksiyon aşağıya doğru olusuyor yukarı bakan da yukarı dogru olusuyor ve hemen göze carpıyor.
sabah uyanmak üzereyken ereksiyon hali oluğunda, ailenin - ki özellikle annelerin - görmediği zaman sorun olmayan sorunsaldır. dert etmemek lazım. derin nefes alın iner o.
(bkz: dalgakiran)
küçük pipili erkeklerin hiç yaşamadığı, yaşayamayacağı sorunsal.
şimdi efendim bu ereksiyon bazen o kadar alakasız durumlarda olur ki yani insanı günahlardan günaha sokar.
orta 2'deyken din kültürü dersinde hocamız sırayla ayağa kaldırıp sure okutturuyordu. sıra bana geldi. ama bir küçük sorun daha vardı *.
*oğlum oku bakalım sübhanekeyi...
-şey kem küm hocam unuttum. (o an gollum gibiyim eğri büğrü)
*nasıl unutursun oğlum?? (sübhanekeyi bilmiyo yuh!)
-hocam birazdan okusam kitaptan bir kere baksam hatırlarım... (yırttık galiba)
*ne anne babalar var daha sübhanekeyi öğretmiyorlar!!!
aklımdan hemen olabilecek en kötü şeyleri geçirdim. normal bir birey gibi ayağa kalkma özgürlüğümü kazandım ve okudum sübhanekeyi. ama hala izah edemiyorum din dersi ve ereksiyon ilişkisini...

edit: sapık değilim arkadaşım kontrol dışı olay...
(bkz: yiğidin malı meydandadır)
kışları uzun paltolarla atlatilabilen sorunsaldır,sahilde başınıza gelmesi durumunda koşarak denize girmeniz tavsiye edilir.
*sabah ereksiyonu halinde yatak odasından banyo ve oradan mutfağa illegal sınır geçme / sızma operasyonu yapmanıza neden olur, babaya "o, yaz kampı için çadır yapmışsın!?*" dedirtmemek için.*
fakülteye penye eşofmanla gelenlere bir braveheart*, bir tyler durden, bir joker olarak bakıp hayranlık duyma sebebidir.