bugün

Şangay beşlisi..? Daha düne kadar ruslara rest çekip dayılanıyorduk, şimdi onların birliğine mi gireceğiz diye sordurtur.

Pireye kızıp yorgan yakma diye bir atasözü vardır. Sırf fethullah gülen için öyle büyük rest çekeceğimizi düşünmüyorum. Ama amerikaya aynı şekilde karşılık verebiliriz. Ayrıca rus, çin ve hindistanın politikası çok farklıdır. Bunların politikası ile türkiyenin politikası hiçbir zaman uyuşmamıştır. Zaten rusya bölgedeki küçük devletleri ruslaştırma çalışmalarına girmiş durumda. sen şangay beşlisine katılırsan sende nasibini alırsın.
bir terör örgütü kurup abd içinde görev vererek kısasa kısas yapmak. bir müslümana da bu yakışır, yalandan da olsa.
kanlı darbeden siyasi rant elde eden cumhurbaşkanının açıklayacağı karardır. fırsat bu fırsat deyip hayalinde olan ve gerçekleştirme fırsatı bulamadığı ne varsa kendi önem sırasına göre sayıp dökecektir.
belki de hazır toplanmışken hep birlikte pokemon oynayalım diyecektir.
içeriğini söylediler mi bilemiyorum ancak söylenmediyse elbette ki başkanlık sistemi konulu olacak olan karardır.

ya referandum der ya geçtik artık hayırlı olsun der. muhalefet ? milletin iradesi ? muhalefeti silklemiyorlar ki takipçileri zaten sabah kalkarken bismillah yerine cehape kahrolsun diyor.. milletin iradesini de silklemiyorlar yüzde 49.5 oy almış başbakanı kovdu adam ne milletin iradesi. resmen siz kimsiniz lan dedi halkına adamı kulağından tutup geçmişini... biliyorsunuz işte mevzuyu...
Umudum istifasını verme yönünde. Ama yürek ister ?
erken seçim.
(bkz: ilgi budalası)