bugün

olası görülen olay. kurduğu partinin çöküşünü uzaktan izlemektense içeride beraber yok olsunlar da görelim dediğim başlık.
inşallah istifa eder ve mutlu mesut günlerin habercisi olur dediğim olay.
ecdadı ülkeyi paralarla terketmedi.

koskoca hanedan beş parasız ülkeden kovuldu.

sanırım erdoğanın hatası ecdadına bunu reva görenlere de milletim diyip memlekette bırakmasıdır.
asla olmayacak olandır. hele ki iktidarı kaybettikleri şu günlerde. yargılanma riskini göze alamaz.
son şans erken seçim.

yoksa;

(bkz: yüce divan)
seni baskan yaptirmayacagiz ve seni o sarayda oturtmayacagiz sozlerinin gercek olmasi sonucu pilini pirtini toplayip emine hanimi sumos hanimi bilal beyi burada birakarak rus karilarinin ve putin kankasinin yanina kacmak icin istifa edecektir. bu olay beni mutlu eder sumos hanima ben bakabilirim jajajajajajajajaja koyduk mu rteee
cumhurbaşkanı hiç olmadıki paso sahalarda akp ye oy istiyordu.
iş başa düştü diyerekten yeniden ak parti nin başına geçmesi olası bir durumdur. Bu ülke için yıllarını harcadı ve ülkeyi kimseye emanet etmeden ak partiyi ve ülkeyi istikrarı yeniden eline alarak yönetmesi gayet iyi olacaktır.
bir yeniçeri isyanında olasıdır.
ama akgençlik kefenleri ile sonuna kadar padişahın yanındadır.

(bkz: çok yaşa hünkarım)
tayyip orayı öldürseler bırakmaz.
olması gereken durumdur

hem cumhurbaşkanı hem de belediye başkanı olunmaz.

istanbul a geleceksen istifa et gel.

ben cumhurbaşkanı yım diyorsan ankara da sarayında kal.

mertlik iddiasında bulunan hodri meydana.
2024 te mecbur.
bu gidişle mümkün... aynı zihniyetten biri gelirse değişen bir şey olmaz.
akabinde tl tüm para birimlerine karşı değer kazanacak olup, usd tl 5,98'den şak 5,49'a inecektir hemen.
23 hazirandan sonra doğacak beklentidir.
https://www.youtube.com/watch?v=pUb9an0Yj-s
yapmaması gereken durumdur. giderayak bizi onurlu ve gururlu olduğuna ikna edebilir. o o koltuktan hak ettiği gibi kalkıp fare gibi kaçarak terk edecek bu ülkeyi...