bugün

vay be adam ileri görüşlüymüş.

not: başlığı açan yazara dedim.
16 yıl iktidar da kaldağına göre günde 22.222$ ayda 666.666$ yılda 7.999.999$ yapıyor. yediği içtiği ve çoluk çocuğuna dağıttığı hariç. iyi para.

(bkz: zenginin parası züürdün çenesini yorar)
16 yıldır hafta içi hergün çaktırmadan 40 milyon dolar gönderse oluyor o kadar evet. Soru çalınca matematik de böyle oluyor aq.
dünya liderliğinin getirisidir. öyle bedavaya dünya lideri olunmuyor. bir yunanistan ın borcu kadar ne bileyim bir arnavutluğun bütçesi kadar parası olmayacak mı koskoca reyizin pis fedöcüler.
sanmam ama, dogruysa da şaşırmam.
ben euro diye duydum.
aaaa o bizim kalbimizi çaldı

olur mu hiç öyle ama.
(bkz: kılıçdarın 1 trilyon dolarlık serveti)
Eğer gerçekten o kadar para varsa gitsin kendine yeni bir ülke kursun karayiplerde. Canı Nasıl istiyorsa o rejimle yönetir hem.
Soruyorum bu entry i girene lan 128 milyar dolarin olsa zaten dünyanin en zengini olursun. Bu para sende olsa günde 2 saat uyku ile ordan oraya koşturup sesin sağlığın bozuluncaya kadar bu ülke için çabalarmisin. Her terörisle hainle düşmanla uğraşirmısın. Adamın yolsuzlugu , hırsızlığı olsa zaten bunu kılıçdara bırakmazlar. Napsınlar sümsüğü haini kendileri koydu monte etti zaten.
yılın en iyi gangaster ödülü rte'ye gitti.
http://3.bp.blogspot.com/...600/Golden-Turd-Award+(1).jpg
az olan miktardır.
Hem de dünyanın en zengin adamının 75 milyar doları varken. Enteresan.
sözcü diyorsa doğrudur.
neden iki de bir efelenip doların ateşini yükselttiği belli oldu.
dolar neden çıktı belli oldu.
Milletinin kalbini çaldığı içindir.
2001'de rahmi koç tarafından 1 milyar doları olduğu söylenen zatın artık 128 milyar doları olmuş dedirtir.

http://www.hurriyet.com.t...ex/ArsivNews.aspx?id=8229
isviçrede bulunan bankalar bir kıyak yapsa ve bilgi verse bu konuda, hiç olmazsa tam rakamı bilirdik.
nedense her gecen gun artan paradir. önce 80 dediler olmadi, simdi 100 lere ciktilar. iste bunlar hep chp pohpohcusu efendim.
128 milyar doları yönlendirecek konumdadır. tek başına sahip olamaz.
Merkez bankası rezervidir o.
128 milyar dolar lan.
At yalanı sikeyim inananı.
(bkz: saydın mı lan)
saçma salak tespit.
ancak komplo teorisyeni cahillerin inanacağı mesnetsiz iddia.
ya bunlar sayı saymayi bilmiyor ya hiç dayak yememisler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar