görsel

17-25 Aralık soruşturmasına ilişkin olarak "Dosyamda ne varsa doğrudur" diyen eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın kurduğu Vatan Eğitim ve Teknoloji Vakfı’nın operasyondan 2 yıl, Yüce Divan oylamasından 5 ay sonra vergi muafiyeti aldığı ortaya çıktı.

Cumhuriyet'ten Tuğba Özer'in haberine göre, Bayraktar’ın Yüce Divan’dan kurtulmasından 5 ay sonra 2007 yılında kurduğu ve başkanlığını yaptığı Vatan Eğitim ve Teknoloji Vakfı’nın bakanlar kurulu kararıyla 2015’te vergi muafiyeti alması dikkat çekti. 

https://t24.com.tr/haber/...gi-muafiyeti-almis,976024
e tamam o zaman

o kadar atar yerini bulmuş demektir.
Ohhhh suyundan da koy.
muhalefet yine gerizekalı taklidi yapmaya devam ediyor. sen bugün ateizm vakfı kursan o da vergiden muaf olacak, adı üzerinde, vakıf.
siyasal islam denilen ideolojinin 1 nolu hedefi devlet hazinesini ele geçirip bütün unsurlarıyla sömürmektir. 2 nolu hedefi toplumu fakirleştirip sosyal yardım denen tekniklerle bireyleri köleleştirmek, 3 nolu hedefi ise tanrısal güçler atfedilen bir lider tarafından, köleleştirilmiş toplumun tüm davranış ve hareketlerinin düzenlenip kontrol edilmesidir.

hazineyi ele geçirip sömürme noktasında akp'nin üstün başarıları tartışılmaz bir olgudur.