bugün

Vaziyet şimdi bir yerlere gitmeye başladı.

Arap dikt.. yöneticileri de genellikle bu şekilde dolaşırlar. Kimisi general, kimisi albaydır. Fakat hiçbiri daha önce ordunun lideri olmamıştır.

Helal olsun başkomutanım. Hübele.
Giyme demiyoruz ama olmamis. Altin semer hesabi.
üstünde anca bu kadar eğreti durabilirdi..
ahahaha bu ne lan diye güldürmüştür. kime özeniyor anlamadık ki (bkz: swh)
halı sahada başkomutanlık yapan kişinin kamuflajı.
Çocukken milli bayramlarda bende böyle giyiyordum sonra askerde giydim.
Pijama gibi durmuş üstünde. Rezalet.
sadece komedi, gülünüz.
bi insana kamuflaj bu kadar mı yakışmaz.

4 yaş büyük abisinin bayramlık kamuflajını giydirilen çocuklar gibi olmuş.
Hani resmi askeri törenlerde, bayramlarda küçücük çocuğa çuval gibi kamuflaj giydirirler çocuk kaybolur gider ya içinde, aynı öyle olmuş. Bu kadar mı yakışmaz, bu kadar mı eğreti durur adamın üstünde.
(bkz: Kamuflaj desenli dede pijaması)
objektif baktim. gayette güzel olmuş nesini begenmediniz?
Adama kantinci falan diyen olmuş. Ayıp değil mi? Yakıştıramadıysanız , yakismamis diyin geçin.
ya hu dusundum de nasil adamlarla ayni oksijeni soluyoruz hayret ettim. ya ister seversin ister sevmezsin. ama bu adam senin ülkende secilmis , bak secilmis! SEÇiLMiŞ CUMHURBAŞKANI. neyin kafasi bu?yasadigin yerin, senin ülkenin anliyor musun? sen onu kotuledikce eline ne gecicek zannediyorsun? vatanini seven bir insan bunu yapamaz. halkina çomar diye lakap takamaz. yasadigin ulken be gerizekali! comar dedigin insanlarin dedeleri sehit oldu canakkalede, suan afrinde ve nice vatan topraginda cocuklari sehit oluyor 1 karis toprak icin vicdansiz. sen boyle dedikce bana vatan hainliginin kokusundan baska bir koku gelmiyor. sevmiyorsan da saygi duyacaksin! secilmiş cunkü. çok iyisini biliyorsan azmet, calis gelistir kendini. seni secsin cogunluk. gurur duyalim, iyisini sen yap...yada sus adam sansinlar.
reis ilk defa yüzümü güldürdün ya. bu kadar mı dandik durur bir insanda.
yakışmış yiğidime.
Yorumsuz.
görsel
görsel

bunun olması gerekiyordu.
askeri birliği denetlemeye gidiyorsa gayet doğal olan durumdur. safın biri de çıkmış vaziyet kötü bi yerlere gidiyor hebele hübele başlamış. modern tipte kahve goygoyu bildiğin. arap diktasına benzer durummuş. kardeş sen ve entryini beğenenlerin tedavi edilmesi lazım uyandırıyım. arının şu abartılı komplekslerinizden.

ha kamuflaş tam oturmamış. bol ve özensiz geldi. onu düzenleyebilirler.

edit 1:zabıta üzerinden verdiğin alakasız örneğe sokayım! dingil, en basit anlayacağın dilden anlatayım. anayasa üzerinde belirtildiği üzere oraya kamuflajla gitmesinden daha doğal bir şey yok. başkomutan goygoyu derken az daha açık konuş, anayasaya goygoy dersen muhatap alamam sktir git.

edit 2:son olarak bunu absürt karşılayan vitaminsizler, alayınızın aklına sokayım. koduğumun işsizleri cb askeri bölgede niye kamuflaj takılıyor diyor ya. ben sana sorayım, klavyeden ahkam kesmek dışında ne boka yarıyosun. salak! bunu diline dolayacağına faiz, dolar, benzin neden yüksek, tarım-hayvancılık ne olacak, enflasyon ne düzeyde. bunları dertlen sığır. senin burda götünü rahat yayman için orada ordumuz savaş veriyor, sen tüm kalbinle destek olman getekiyorken, son derece gereksiz cb niye kamuflaj giydi lak lakını yapıyosun. davar!
olmamış . bizimla dayılsınız cumhurbaşkanım.

abi cidden kimse mi dememiş 1 nisan bayramı kostümü gibi durar diye. bedenine oturan bir kamuflaj bulmak bu kadar mı zordu hshs.
Askeri birliği denetlemeye gidiyorsa gayet doğal bir durum mu?

Ha! Anlamadım?

Zabıtayı denetlemeye giderse zabıta kıyafeti giyecek mi? Aynısını abdullah gül de yapmıştı ama kolunda cumhur forsu yoktu.

Tam anlamıyla bir ego patlaması ve "başkomutan" goygoyunun yansıması başka birşey değil.
beraberinde götürdüğü sporcu ve sanatçı bozuntuları ve diğer saray erkanı sivil iken adamın kamuflaj giymesi tam bir arabesk durum. ya diğer siviller de kamuflaj giymeliydi, ya da kendisi de giymemeliydi.

bu adama punduna getirip bir de 'gazi'lik sokmazlarsa şaşmam. sahte olmayan bir o vardı onu da tamamlar artık.
Kıyafetler değişir, lâkin zihniyet değişmez. Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk...
bir kıyafet bu kadar mı yakışır bir türk evladına. reisimiz paşamız burada avrupaya abd ye göz dağı vermiş.
haksız yere yaptığı kısa dönem askerliği uzuna tamamlamaya gelmiş.