bugün

Ülkenin önde gelen, kalitesi ve yeteneği tartışılmaz usta tiyatrocu ve oyuncu.

Oynadığı her dizi, film ve tiyatro oyunu, izleyicilerden tam not almış, keyifle izlenen projeler olmuştur.
Ustalık budur işte, öngörü!

Elveda rumeli' deki sütçü ramiz karekterine bayılır, Sabahları, " hayırlı sabahlar kızçelerimmm" diyerek etrafa neşe saçan bu şahane babayı gördükçe, babamı özlerdim.

64647838 defa oynatılan ve halâ aynı keyifle izlenen Yabancı damat dizisindeki " kahraman" karekteri alkışlanası bir başarı değil de nedir?
Şivesi, duruşu, tepkileri, o yöre insanına ait ünlemleriyle, hangimiz o'nun Istanbul'lu bir tiyatro oyuncusu olarak izledik ki, adam bildiğin has antep'li, o toprağın bağrından kopmuş Kahraman' dı işte!
Antep' li Kahraman, ıstanbul' lu Erdal değil.

Ömrü uzun olsun, hep sahnelerde olsun.
usta oyuncudur.
bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama son zamanlarda sanki her türk filminde oynuyor düşüncesi bırakmış usta sinema oyuncusu.
stalin rolü verilse sırıtmayacak olan ünlü oyuncu. Adam resmen stalin in kayıp oğlu.
Şabaniye'deki şeyhmus karakterini on numara oynamıştır.
Sesi süper kadife olan oyuncu abimiz. Sütçü Ramiz karakterine bayılırım. Böyle topluma ışık veren bir izlenimi var.
ölümünden sonra buraya sayfalar dolusu entry yazılacak; ama iş işten geçmiş olacak. o yüzden vakit çok geç olmadan söyleyelim; dünya çapında bir yeteneğe sahip olduğu halde kanımca türkiye'de dahi hakettiği değeri görmeyen müthiş oyuncu.
Bursanın bağrından çıkmış türkiyenin en kaliteli yardımcı sinema oyuncusu.
çok sağlam oyuncudur. keşke daha çok ekranlarda olsa. evet.
yeşil çamın kilometre taşlarından olan, şimdilerde ise yabancı damatta oynayan çok başarılı sanatçı.
ÇÖpçüler kralı filminde de süper bir oyunculuk göstermiş olan sanatçı.

--spoiler--
istiyorsa ver bu kızı çöpçüye baba, orospu olacak yoksa

sigarasızlıktan kafam tuttu şerefsizim
--spoiler--
(bkz: ramiz baba)
emektar yeşilçam figüranlarından.

isminden bilmez pek kimse ama görseniz kesin tanırsınız.
Hacer'in en büyük ağabeyi.
son oynadığı dizi olan gülümse yeter midir ne saçmalıksa onu saymazsak* cidden kötü bir projesi yoktur bu adamın. her rolü yapacak yeteneğe sahip usta oyuncudur. ayrıca başlığı görünce öldü sandım yazarsanız vururum sizi. hayır..