bugün

(bkz: Tükürdüğünü yalamak)
üstüne hamama gidip kırk tas suyla yıkanırsa belki sonuç alabileceği özürdür. yanında özülkü'yü de götürsün ama. bir de rambo okan'dan ne farkı var onu da açıklasın yarınki yazısında. bizim bir türlü görmediğimiz o fark neymiş.
üzerindeki baskılardan kurtulmak içindir. yoksa ercan saatçi özür falan dilemezdi. adam söylediğinden utanmamış, özür dilese ne olur ki? bir de özrü kabul etme tarafı var bu işte. etmesinler. bilinçli edilen bir küfrü kimse sindirmesin bundan sonra. yedikleriniz kustuklarınızdan fazla çünkü.
hürriyet gazetesi'nin protesto edilmesi üzerine gelen özürdür. çok anlamlıdır sayın seyirciler. özür şöyle yana dur, boykota devam ercan...
efendim koltuk sevdasından dolayı yaptığı ezikliktir. 180 derece dönüşü ve tükürdüğünü yalaması gösteriyor ki bu adam hürriyet gazetesindeki makamını çok sevmiştir, ancak milyonlarca galatasaraylı nın internetten yürüttüğü kampanya işe yaramış olacak ki, ercan saatçi nin dansözlüğüne şahit olduk. nasıl kıvırmış nasıl yavşamış, üstelik suçu da fenerbahçe tv ye atmıştır, fenerlilerin de bu adamın ne mal olduğunu görmesi açısından önemlidir bu hadise. önce galatasaray a küfür etti, sonra dönekliğe soyundu, sonra kayınpederi sayesinde aldığı ve hiç hak etmediği koltuğunu kurtarmak için suçu fenerbahçe tv ye attı, vah vah bir insan ancak bu kadar düşer. çıkıp delikanlı gibi evet küfrettim ne var bunda deseydi en azından sadece galatasaray ın tepkisini çekerdi, ancak tüm ülke bu adamın boş biri olduğunu anladı, anlayacak...
yıllardır fener'e opera adı altında kızlı erkekli söyledikleri tezahüratları unutan bazı şahsiyetlerin kabul etmeyecekleri özürmüş. özür dilemenin ne büyük bir erdem olduğunun bile farkında değiller yani. ercan saatçi'yi bir fenerbahçeli olarak günahım kadar sevmem ama youtube'a demin bahsettiğim tezahüratı yayıp gülen o.çocuklarından daha erdemli bir harekettir.
(bkz: karaktersiz olma rehberi sayfa 45)
şeklen özür dilemiştir. tavrı samimiyetten bütünüyle yoksundur. gerçekten özür dileyen bir insan arkasından iki saat savunma yapmaz. yapsa da, bu savunması, başkalarını suçlayacak, bilip bilmeden herkesi kendi ayıbına ortak edecek tarzda, "siz sanki kendi aranızdayken küfür etmiyor musun labunyalar!" tarzı bir savunma asla olmaz. kanımca arkadaşın özrü kabahatinden daha büyük olmuş. herkesi kendisi gibi küfürbaz addetmekle, yeniden özür dilemesini gerektirecek ikinci bir davranışa imza atmış. yine de toplum olarak yeni itham ve hakaretlere maruz kalmamak adına, kendisinden bir daha özür dilemeye kalkışmamasını önemle rica ediyoruz.
tepki gösteren galatasaray ve fenerbahçe camiaları için inandırıcı gelmemiş özürdür.
biraz demogoji, süslü ajitasyon ile kendini soktuğu bataklıktan kurtulmaya çalışan bir fenerbahçelinin son çırpınışı.

ok yaydan çıktı maalesef ercan efendi. keşke 90'lardaki o müzisyen halinle kalsaydın, şu fenerbahçe tarafını hiç bu denli ortaya dökmeseydin.
ercan saatçi'nin bundan sonra bittiğinin resmidir.
lan bir küfür ettin arkasında dur. ne kıvırıyorsun. dün ki maçta anana, avradına söven heriflerden mi özür diliyorsun? her hafta tirbünde, internet ortamında salya sümük fenere küfür edenlerin özür beklemesi de ayrıca traji komik. gs li, tarftarlarla birlikte fenere ana avrat söven tanburacı özür mü diledi fenerden!
yalandır. adasm özür dilememiş ki sözürü araya sıkıştırmış sadece. yaptığının haklı olduğunu savunmuş daha çok . peki sayın (!) ercan saatçi (the son of aziz) kameranın olduğu yerde çekim öncesi ya da sonrası bugüne akdar böyle olayların yaşandığına şahit olmadın mı ? olmadım dersen zaten yakışmadığın o koltuğa yakışmadığını bir daha göstermiş olacaksın yok eğer gördüm diyorsan böyle bir salaklığı yaptığın için salaklığına doyma derler adama. kırıcı oldumsa ercancım *
bir galatasaraylı olarak bu adamın benden neden özür dilemesi gerektiğini hala anlayabilimiş değilim.millet ne şaşırdı sanki ilk defa bu üsturupta bir küfür duymuş gibi. arkadaş adamın ettiği küfürü en az söyleyen günde beş farklı yere söylüyor.üstelik adam yayın öncesi arkadaşı ile konuşurken söylemiş.haftalar öncesinden basın toplantısı yapacam deyip gelip alenen söylemiş değilki. sanşı varmış yıllar sonra biri ortaya çıkardı videosunu. şahsen ben onun ettiği küfürün kat be katını alex e ettim maç anında.etmeyen galatasaraylı da beri gelsin.
bre dengesize bak bre madam yalayacaktın niye dışarı saldın demezlermi adama.
http://video.google.de/vi...docid=8398273975212343792#

dk 29:05 - 29:17

Yanlıştır. Ne özür diliyorsun ki? Bu özür dilediklerin senden farklı bir bok mudur?

dk 31:55 - 33:00

gerçek siken belli, sikilen ağlıyor.

Edit: Eksileyenlerin bıyıklarını fatih terim'e havale ediyorum. Normalde ben yapardım da, özür dile falan dersiniz. Özrünüzün de diye girerim...
hürriyet adlı paçavranın tirajının yarı yarıya azalması enedişesinin getirdiği zorunlu özürdür. adamın başını işte böyle öne eğdirirler ve ardından değdirirler yavrum.
özür dileme biçimi bana goradaki uzaylı da olsa insan insandır repliğini ve ordaki konuşma tarzını hatırlattı. halk adamı imajı çizip özür dilemiştir, bu tip olaylarda bu kurtulma yöntemi klasiktir. ne olursa olsun özrü kabuldür, ne de olsa galatasaray'a yakışan büyüklüktür.
evet simdi sira arkadas ortaminda galatasaray a kufur eden fenerbahce, fenerbahce ye kufur eden galatasaray taraftarlarinin tek tek birbirinden ozur dilemesinde. ben bir besiktas li olarak kufrettigim tum arkadaslarimdan ozur dilemeli miyim?
yiyorsa istiklal caddesinde dilesin özürünü, biz de bir özür kabul merasimi yapalım kendisine. şöyle kan kırmızısı bir tören.. yer mi? yemez..
aslında kendine yapılan bu oyundan özür dilememeliydi.2 yıl önce yapılan bi programdaki görüntüler şimdiye kadar bir yerde yokken ercan saatçi tam hürriyet gazetesinin spor bölümünde yüksek mevkili bi makama getirilince neden ortaya çıkarıldı.onu orada istemeyen birkaç dalkavuğun yaptığı oyundan ibaret herşey yinede insanlık bizde kalsın demiş özür dilemiş helal olsun.