bugün

* habertürk spor muhabiri.
trt de formula 1 muhabirliği yapan komik adam.
ilginç bir adamdır,sempatiktir.yarış öncesi programları izleme sebebimdir.gelecek sezonu heyecanla bekliyoruz.
her şeyi kademelerle ve seviyelerler anlatan spor spikeri. adebayor seviye atlatır, cenk sinan bolattan bir alt kademe, adebayor drogbanın bir seviye aşağısı... http://video.fanatik.com....ogba-etkisi-yaratir/42184 ama dinlemesi keyif veren ve mümkün olduğunca objektif olmaya çalışması bakımından dikkatimi çekmiş kişidir. Allah önünü açık etsin de biz de dandik spor yorumcularından kurtulalım.
ntv spor'a geçmiş spor spikeri, iyi iyi sevdik kendisi ayrıca karşıyaka'lıdır söyleyelim şimdiden. biraz daha kendini geliştirirse ntv spor'da bir program kapabilir.
zamanında müthiş bloglayan şahıs. şimdilerde ntvspor'a geçmiş.
ismi her an cihad'a gidebilecekmiş gibi duran ilk kez karşılaştıgım ntv spor spikeri.
çok komik gülen muhabir/spiker.
Kaliteli bir medya mensubu.
bilgi verirken kendi görüşlerini de içine katıp öyle anlatıyor.
çok enteresan isimli skiper. böyle bir adım olsa doğduğum an bile tok bir sesle ağlardım. hatta kadınım şarkısını söylerdim konuşmayı çözer çözmez. er batuuur bu da yetmez gibi ergenekooon.
lebron james hakkındaki düşüncelerine katıldığım muhabir.
http://www.ntvspor.net/ya...es-ve-efsanelik-mertebesi
lebron james hakkındaki görüşlerini beyan ederken bilgisizliğini,cahilliğini ortaya dökmüştür..rakamlar argümanını kullanmış lebrona karşı genelde,ancak savunduğu rakamların birçoğu lebronun lehine..be adam mvp sayılarından haberin yok mu senin..lebronun yaşından haberin yok mu..basketbolda bir oyuncunun prime zamanlarının ne zaman olduğundan haberin yok mu..sayı,rebound,assist sayılarından haberin yok mu..klasik bi lebron hater'i
Yarış atı gibi isme sahip spor spikeri.
Kafadan tuğgenerallik olmadı albaylık alması gereken bir isme sahip kişi.
hayatımda gördüğüm ve görebileceğim en saçma yazıya imza atmıştır. 11 yaşındaki bir çocuğun kompozisyon ile tanışması gibi olmuş.

http://www.ntvspor.net/ya...-devrimdir-lewis-hamilton
Saniyorum kafasi güzel yayın yapıyor. Ntvsporda dünya kupası yayını yapıyor geçen festivalde karilari fordluyordu bugün de Brezilyalı seyyar satıcıyla türkçe pazarlık yapıyor.
kafası nasıl benimde merak ettiğim muhabir kişilik. dün izledim brezilya dünya kupasında satıcıyla türkçe pazarlık yapıyor. -bu ne abi -tak abi tarzında fala söylemleri vardı satıcıya abi adam türkçe biliyor mu yoksa sen bizimi yiyorsun anlamadık erbatur.
şımarık bir çocuk edasıyla 2014 dünya kupası'nı takip eden ve ntv spor'dan izleyecilere aktaran muhabir. çok laubali.
herkes aynı fikirde sanırım: çok laubali.
ciddiyetten uzak bir spiker.
At ismine sahip spiker.

(bkz: erbatur sol kulvardan geliyor gülbatur farkı açmak üzere)
cok sey anlatmak isterken hicbir sey anlatamayan, samimi davranmak isterken itici olan.
Lan bu nası bi isim adamın ismini her söylediğimde altımda at elimde ok belirip dombra çalmaya başlayacak neredeyse.
Muhtemelen milliyetçi bababanın oğlu olan ntvspor spikeri. isimden buram buram türklük akıyor.
Ntvspor'un küçülmeye gittiğinin en bariz göstergesi. iki lafı bir araya getiremeyen, durduk yere saçma sapan konular hakkında konuşan, bayat bayat espriler yapan adamı sabah bülteninin sunucusu yapmışlar. Size yemin ediyorum (zaten izleyenler bilir.) yaptığı espriler "sana cemin selamı var, hangi cemin, görümcemin" düzeyinde, cidden bunun ötesine geçemiyor aq. Ulu'da yazsa sözlükteki onlarca vasat trollden birisi olurdu.