bugün

çok şey yazıp anlaşılırlığı bu kadar minimum düzeyde tutmak, büyük başarı.
Yazılarını Takip ettiğim yazarlar arasında number 1 olan şahıs.

Gördüğüm kadarıyla sözlükteki en aklı başında ve fikirleri okunası yazar. Ne dolduruşa geliyor, ne topluluğun peşinden gidiyor. Bir şeylerin azılı fanatiği de değil.

Bu tarz kişilere hayatın her alanında ihtiyaç var.
lafı aşırı dolandıran tipik bir laf ebesi islamcı.
Son birkaç saattir şiddet videoları paylaşan yazar. Bununla vermek istediği mesajı anlasam da sözlükte hassas ruhlu kişiler olduğunu da hesaba katarsak yaptığının yanlış olduğunu düşünüyorum. Bir daha düşünmeli bence…
Konu Türk oldu mu sağır dilsizi oynamayı seven koskoca bir boşluk.
Türk kökenli diye bir şey mi var? Türk Türktür.
Türkiye'de yaşayan herkesde anayasa dahilinde Türktür.
lezbiyenleri eleştirdiğim entryim o kadar ağrına gitmiş ki kahrından bana saçma sapan bir nick altı girerek beta, çirkin gibi şeyler söyleme gafletinde bulunmuş. liberalizm adı altında sapkınlık savunuculuğu yaparak aidsli götünü siktiren pasif bir meriçtir kendisi.
düşünceleri hakkında bir fikir beyan etmeyeceğim. ancak '' ilk entry başlığı tanımlamalıdır '' kuralına ters düşen başlıklar açıyor sürekli. bu konuda dikkatli olmasını rica ediyorum.
Silik olmuş. En son koala ile bi tartışma yaşamış.

insan gerçekten hayret ediyor.
niye silmişler ki lan, iyi kötü emek verip yazıyordu yine. yazdığı 8 paragraf entrylerden hiçbir bok anlaşılmıyordu ama yine de emek veriyordu adam.
Her hafta bana başka bir yazarın feyki diyordu. Nickaltımdan, girdiğim Entrylerin altından bana sataşıyordu ama gitmesine üzüldüm. Gidişinin benimle bir ilgisi yok. Muhtemelen hesabını kendisi sildi.
yolu açık olsun.

üzdü.
silik olmuş.
niye gitti acaba.
Gitmesine üzüldüğüm yazar. Çoğu kişi uzun ve anlaşılması zor entryler girmesinden şikayetçi idi ama güzel şeyler yazardı. Ne diyelim kendisine iyi baksın efendim. Keşke yüz yüze iki çift konuşacağım böyle insanlar karşıma çıksa. Hep karı kız, seks, futbol, paribu ile kafayı yemiş herifler çıkıyor karşımıza.
akla Euler sayısı ile pi sayısını getiren bir rumuz.

e^(i*pi) + 1 = 0

(bkz: Euler formülü)