bugün

Meseleyi anlamayınca böyle söylenir işte. Adamın derdinin oy kasmak olmadığını amacının sözlükte olmayan birlik ve beraberliği ironik bir biçimde dillendirmek olduğu ve hede sine ve fikrine tamamen katıldığım başlık.
Başlıkla alâkalı tüm entryleri okudum.samimi söylüyorum.çokta eğlendim.farkettiğim sözlükte ciddi manada güzel espiri yapan yazarlar var.yazdıklarınızın çoğu mümkün olabilecek şeyler.zaten amaçta o.

Benim görüşüm bu türler finişe birinci giremeyeceğini önceden hissedip sondan birinci girmeyi hedefleyen yarışmacı gibidirler.mantık belli ha baştan birinci ha sondan.reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı.
Kendine güvenen yazardır. Ayrıca gaza da gelmiştir. Sakin ol şampiyondur.
eksilemek istediğim bir entry de olsa elim varmaz, vicdanım izin vermez. böyle de delikanlıyız işte.
(bkz: kendi kaşınan sözlük yazarı)
aynı kişi "bayıra karşı yatır beni, tırmıkla kaşı beni" der.
yavşaktır biraz, burdan kendisine seslenmek istiyorum; yaavşaaak yaaavşaaak...

hadi beni eksile. *
Yazarların üstünde şuçluluk duygusunun yaratılmasına sebebiyet veren yazardır.
(bkz: entrysinin altına dksi 1 kontör yazan yazar)
(bkz: serbest çağrışım)*
Bide şu versyonu vardır ki saygı duyulasıdır. (bkz: beni artıla diyen yazar)
zaten eksileneceğini bildiğinden 'ya hiç olmazsa söyle şirin bi not düşeyim de belki hayrına birkaç kişi artı oy verir' diye düşünen yazardır.
(bkz: toplu eksi oy alan ibne)
(bkz: anca orgazm olan ibne)
çılgın yazardır.

not: yiyorsa bunu da eksile. *

dıdıt: ahahaaha... lan ne insanlar var dünyada be. ben örnek veriyorum onlar gaza geliyor... eski verin diye yazmadım ben onları be hacı...
kaşınan yazardır.* *.ayrıca eksilerim eksilemem sana mı sorucam diye diklenilesi durumdur.
eğer peşinizde bir adet seri eksi oy veren ibne varsa, buna hiç ihtiyaç duymayacağınızı taahhüt ederim.
özgüven sorunu yaşayan karakteri şaşmış yazardır. yabancu uyruklu filmlerde "dostum gerçekten de o tetiği çekebileceğini mi sanıyorsun?" diye sorarak ve adım adım yaklaşıp namluyu kalp hizasına getiren, haliyle silahlı volvodayı akıl oyunlarıyla niyetinden caydıran suçlu psikolojisidir. halt ettiğini bile bile yapar, sonra da hak arayanların kafasını kurcalar.
(bkz: seri eksi oy isteyen yazar)
(bkz: g*tün yiyosa eksile lan ehehe)
(bkz: eksileyemeyon deemi)
muhtemelen cinsel hayatında kırbacın, zincirin, deri iç çamaşırların eksik olmadığı yazardır.
(bkz: mal di bana gerizakalı di)
zorla gel bas diyen samimiyetsiz yazardır. nedense böyle diyenlerin hiç birinin samimiyet içerisinde söylediklerine inanmıyorum, içten içe -artılayın ulen! diyorlardır muhtemelen.
böyle yazarlar gördükçe samimiyet yüklemesi yaptırasım geliyor bilimselim! parası neyse hani, trink.
-Hadi beni eksile, hadi.
-al sana eksi.

(bkz: ıyyyyy iğrenç butonuna basarken sarf edilen sözler)
pkk ve satanist sempatizanlarının sıklıkla karşılaştığı durumdur.*
(bkz: benimle kirli konuş)
yazdığının bazı yazarlara göre yanlış olduğunun farkında olan, tepki alacağını ve eksileneceğini bilen yazarın kullandığı sözcük.