bugün

ziyan bir durumdur, balkanlardan ilham gelmiştir, yazmışsınızdır yazmışsınızdır tam ekle butonuna basacakken hobaa gidiverir. harddiskte oluşan badsectore mi yanasın yollayamadığın entrye mi yanasın bilemedim ben.

(bkz: nicola tesla)
(bkz: pc de proje hazırlarken elektrik kesilmesi)
(bkz: tuvaletteyken suyun kesilmesi)
(bkz: asansördeyken elektriklerin kesilmesi)
Herhangi bir ek guc kaynagi kullanmayan kisinin eylemini yarida kesecek durum. Yalnizsaniz, laptop'un sarji da yoksa ve hava da kararmissa, disari cikmak ya da yatmaktan iyi bir alternatif yoktur. Eger yaninizda birileri varsa, karanlikta muhabbet etmek de sarabilir.
eğer yazılan uzun bir yazıysa yazma şevkinin kırılmasına neden olan elektrik kesintisi durumu.
football manager'da 6 yıllık kariyeri save ederken elektriklerin gitmesi sonucu kaydın çarçur olmasıyla eşdeğer bir hüzne boğar insanı.
entry'nin içinde patlaması durumudur.
anket doldurmaya niyetlenen yazara elektrik idaresi tarafından verilen bir çeşit ayar. başka bir değişle allahın sopası.
entry bıtmıs haldedır tam ekle butonuna basılmıstırkı elektrık gıtmıstır tam sızın dusunup yazacagınız yada yazmıs oldugunuz entryı bır de bakarsınız baska bır yazar arkadas gırmıstır tam orada olay kopar zaten.:)))
ÇOK LEZZETLi BiR YEMEKTiR.
DÜZELTME:KARANLIKTA BAŞLIĞI SEÇEMEMiŞiM... *
guc kaynagı ile sorun olmaktan cıkacak olan hadıse
insanı dumur vaziyette bırakan bir durumdur.

az önce yaşadım, ulan bu elektriği kesen herifler, hiç mi acımadınız he hiç mi ? başlık açacaktım, belki onlarca, yüzlerce entry girilecekti. belki de 'sözlük yazarlarının itirafları' başlığı ile çekişecekti. ne istedin lan benden, ne istedin ? ne istedin entry'mden?
yazarın hevesinin kursağında kalmasına sebep olacak hadise.
özellikle eğer entry uzun idiyse ve tam sonuna gelindiğinde elektrikler kesilmişse insanı intihara kadar sürükleyebilir.
msn zirvelerinde verilen ayara karşılık ayar verilirken * gerçekleşmesinden daha iyi bir durumdur.
laptop kullanarak, güç kaynağı alarak veya uzun yazılacak entryleri (sürekli kaydetmek şartıyla) word' da yazmak ile aşılabilecek durumdur.
7 saatlik sozluk maratonumun bitmesine sebep olan kesinti.