bugün

insan geriye dönüp baktığında bu ne mk demekten kendini alamıyor çok tuhaf.
ne günlerdi amk!

görsel
bizim lise yıllarımızda (90 lı yıllar) moda idi. o yıllarda tavuk götü denilen bir şekil vardı berberler sorardı saçın arkasını tavuk götü istiyormusun diye.
saçların iki yandan fön yardımıyla kafanın arkasında tam ortada sağlı sollu toplanması işlemiydi.
görselde tam görünmüyor ama bu adamn saçına tavuk götü yapmışlar mesela.

görsel
hakan şükür'ün bile leeds united'a attığı gol sevincinde saçlarını sallayarak koştuğu yıllardır.
bazılarının ensesinin sonunda üçgen gibi saç olurdu. hey gidi günler amk.
Akla geldikçe midemin bulandığı yıllardır, doksanlardan her zaman nefret etmiştirim.
(bkz: allah göstermesin bir daha)
Emolar düşük bel pantolonlar saçta kuş tüyü gibi duran şapkaların dönemidir. Neyse ki o güzel atlarına binip gittiler.
Mel gibson ın gençliğine denk gelmektedir.
Modası geçti mi ki? Mesela berberler her yeri asker tıraşı yapıp enseyi hayatta ellemezler. Fetiş var adamlarda. Uzun bırakılmış ense seviyorlar.

Abi diyor biraz daha kesersem sana yakışmaz. Ulan kafamın arkası bana yakışsa ne olur yakışmasa ne olur benim işim önümle.
Surat filan yani.

Kes su enseyi ya.
ne korkunç dönemdi ya. herkes mel gibson un gençliği gibi geziyordu piyasada.
Çok şükür ümit davala traşı da gördüm ense saçı da. Hiçbirinr bulaşmadım. Tertemiz subay traşımı oldum. Saçları yana taradım hafif kaldırdım. Sıktım deodorantımı parfümümü epphendy epphendy gezdim.
Şu anda ender temsilcilerinin kaldığı yıllar. Biri de benim onların.
otomatik olarak kaleye geçiyordu bunu yapan.
kısa saçlarımı kirpi gibi diktiğim bir dönem haricinde hiçbir model yapmadım saçıma. saçlarımı uzattım up uzun saçlarım vardı bir kere model yapayım dedim kuaför orospu çocuğu anasını sikti saçımın. o zamandan beri 6 numara makine ile kendi kendimi traş ediyorum.