bugün

Öncelikle o insan değildir. e insan olmadıkları için şoför de değillerdir. Yahu bir insan düşüncesiz olur tamam, ocakta yemeği unutabilir, gece banyonun lambasını kapatmadan uyuyabilir, dolaptaki sarmayı bitirip kardeşine bırakmamak gibi. arkadaş zaten ülkemizde engellilere fazla imkan sağlanmıyor, sen bi de oraya park edip adamın yolunu engelliyorsun. Aslında polis gelecek bu rampanın önüne park edenlere ceza yazacak. Ancak böyle engellenir bu şerefsizlik.
engellileri engelleyen beyin engelli varlıktır.
şoför değil maldır.
görsel
Zihin engeli.
birde belediyenin şoförüyse zihinsel engellidir.
Park yeri yok arabayı nereye koyucaz diye kendini savunur. E be adam biraz empati yapsan türkiyede engelli olmanın ne kadar kötü birşey oldugunu anlarsın. Seni bir saatliğine tekerlekli sandalyeye oturtsak onları cok iyi anlayacaksın.
engelli rampasinon var olmus olmasi bile beni şasirtmistir.
asıl engel sahibi olan şahsiyet.
hakkını kullanan şofördür.
kesinlikle şeref sahibi değildir.
empati yoksunu insandır.
zihinsel engelli olduğunu ispatlayan şofördür.
insan değildir. Bu rampaları sadece engelliler kullanmıyor üstelik. Bebek arabası içinde kullanılıyor. Öyle bir hale getiriyorlarki kaldırımları, engelliler pusetli anneler trafikte gitmek zorunda kalıyorlar. Boya atmak lazım bu arabalara, madem uğraştırıyorsun sende uğraş. insan ziyanı.
Arabadan engelli indirmek için durmuş da olabilir. Ne bu şiddet bu celal.

Ayrıca araç sahibi uyarılmalıdır, ulaşılamıyorsa polise haber verilmelidir.
Kolluk kuvvetler varken siz kimsiniz?

Tahammülsüzlük etmeyin.
düşüncesiz nefes alan,yürüyen et-kemik yığını.
sosyal alanlar da asansörler de de öncelik ve yer vermeyen nefes alanlar.
arabasının çiziklere gömülmesini düşündürüp suça teşvik eden ayaklı nefes alan.

insan olsaydı yapmazdı.
engelli park yerine park edildiğinde "yerimi aldın engelimi'de alır, mısın?" afişini bırakıyorlardı. şimdide "önce park yerimi şimdi de yolumu aldın engelimi'de alır, mısın?" afişleri bırakıyorlar. peki bu güzel insanların bu naif protestolarını anlıyorlar mı? tabi ki hayır. afedersiniz ama kusuruma bakmayın memlekette öküz çok . böyle nazik davranmamak gerek!
sözlük anlamıyla orospu çocuğudur. Düşüncesiz aptal insandır. Daha neler neler yazılırda işte, haketmiyor.
arka tamponuna vurulmasını çok seven şofördür.
Işte gerçek engelli!
Engellilerin hayatina bir engel daha katan arkadastir. Gorme engelliler icin yapilan yurume yoluna direk koyan bir ulkede pek sasirilmamasi gerekiyor aslinda. Kaldirima arabalarini park eden insanlar da heralde ayni duyarsiz insanlardir. Bu arabalarin sileceklerine burasi kaldirim park yeri degil yazip birakabilirsiniz her ne kadar ise yaramiyor olsada.
aracının fotoğrafı çekilip şikayet edilmelidir. ceza alacaktır. cam çerçeveyi indirip haklıyken suçlu durumuna düşmeyin.
Sürekli karşılaştığım orospu çocuğu şofördür.

Daha geçen karsilastim ve icimden kufrederek giderken akulu tekerlekli sandalyeyle giden bir teyze gordum. Nasil yoluna devam edecek o kadincagiz!? Ne cahil, bencil, vurdum duymaz picler var be!
rampaya karşı yatırılıp güzelce .... yapıldıktan sonra arabyı satması muhtemeldir.