bugün

ulan bunu yapanlar insan mı?
hadi kediyi geçtim. tabi o da cok kötü ama bu daha da fena.
hadi kediyi öldürenlere satanist diyeceksiniz. peki bu boku yiyenlere ne diyeceksiniz katil mi?
allah belalarını versin.
kimine göre çagdaşlık kimine göre yoldan çıkmak karar sizin.
engelsiz bir kıza tecavüz etmekten bir farkı yok.
insanlık dışıdır.onlara insan demek bile yanlış.
orospu çocukluğunun göstergesidir.

kimse kusura bakmasın, kimse kullanılan dil, hitap tarzı konusunu yadırgamasın. zira durumu, konuyu özetleyen başka bir cümle, başka bir haykırış bilmiyorum, öyle bir kelime dağarcığımda yok. olsa bile kullanmak için yine de en ağırını seçerdim. hatta bundan daha ağırını bilseydim o'nu kullanırdım şüphesiz.

ağır cezalar istiyorum ben bu ülkede. anayasa değişikliği falan da değil hani... bu tip olayları yapanları verilebilecek en ağır ceza verilmeli. hem de kimseden destur almadan, kimsenin gözünün yaşına bakmadan.
pipisinin götürdüğü yere giden insan eskizlerinin yapabileceği şeydir.
kendisini savunamayan, ne olup bittiğinin farkında olmayan, zavallı kıza yapılan işkencedir.

zevkli bir eylemdir he, allah belanı versin köpek.
rezalettir. ve birileri buna zevkli demektedir. yazıklar olsun!
sapık ruhlu insanlardan bu tür davranışlar beklenir. engelli birisine bunu yapan kişi insan olarak nitelendirilemeyecek birisidir artık. böyle insanlar için idam cezası yeniden getirilmelidir.
ülkemizde zevkli olduğunu düşünen orospu çocukları vardır.
yüzkarasıdır.

yetiştirme yurtlarının halini, engelli çocuklarını halini düzeltmeyi bırak, görmeyi bile başaramayan aileden sorumlu devlet bakanı nerelerde ne yapıyor şimdi?
.
--alıntı--
antalya'da yetiştirme yurdunda kaldığı süreçte tecavüz sonucu hamile kaldığı iddia edilen kız çocuğuyla ilgili savcılık soruşturmasının devam ettiği bildirildi.

antalya'dan gönderildiği kars'taki yetiştirme yurdundan siirt'e nakli sırasında geçirdiği trafik kazası sonrası kaldırıldığı hastanede hamile olduğu anlaşılan 16 yaşındaki kız çocuğu, 2008 yılında koruma altına alındı.

zihinsel engelli olduğu öğrenilen kız çocuğunun daha önce antalya'daki yetiştirme yurdundan defalarca kaçtığı, geçen şubat ayındaki kaçışında istismara uğradığı iddiasıyla sosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumu tarafından cumhuriyet başsavcılığına başvurulduğu öğrenildi.

kız çocuğunun antalya'da koruma altında bulunduğu yurttan en son mayıs ayında kaçtığı ve polis tarafından bulunarak yurda teslim edildiği, bununla ilgili de yurt yetkililerince savcılığa müracaatta bulunulduğu ifade edildi.

kız çocuğunun yurttan kaçışları nedeniyle sosyal hizmetler müdürlüğü meslek elemanlarının durumu değerlendirip, genel müdürlükten bir başka yurda tayinini istedikleri, bunun üzerine çocuğun kars'a gönderildiği belirtildi.

kız çocuğunun yurttan üç kaçışının yargıya intikal ettiği, adli tahkikatın sürdüğü ve bugüne kadar konuyla ilgili bir gözaltı ya da tutuklama kararı olmadığı öğrenildi.
--alıntı--
.
yavrucuk, defalarca kaçmış ama polis tarafından her seferinde yine yurda iade edilmiş.
zihinsel engeline rağmen, kaçmayı, kurtulmayı akıl edebilene dek ne eziyetler gördü bu çocuk?!
bir de kaçıyor diye başka yurda yollamaya çalışmışlar, başka yurda yollanırken geçirdiği trafik kazasında kızcağızın hamile olduğu öğrenilmiş...
buna karşın, gözaltı ya da tutuklama kararı yok.
sözlüğe 'zevkli meşgale' mottosuyla açılmış başlıktır.

merak ediyorum, bunu yazan adamın ne yaşadığını.
anlattığı şeyden daha kötüsünü yaşamaması mümkün değil.
Bu psikoloji gerçeğidir.
Rencide edilen ve incitilen insanlar
en çok böyle sanal ortamlarda, sahte nicklerle dile getirirler
alamadıkları intikamları.

geçmiş olsun arkadaşım.
bence unut. affet arkana geçeni.
onun da vardır acıklı bir nedeni.
hiçbir kelimenin insanın öfkesini dindiremeyeceği hadisedir.
hayvan haklarını savunan insanlar şimdi nerde. eminim bu olay daha az yer bulmuştur medyamızda.
bu her haberden daha iğrenç bir haber. ama benim halkım sadece hayvan haklarını savunmayı bilir.
insan kılığına girmiş hayvanların işidir.
(bkz: engelli bir kıza tecavüz edip cennete gitmek)
başlığı gördüğüm andan itibaren insanda sinir bırakmayan eylemdir. annelerine bişey demek istemiyorum, çokcuklarınada aynı şeyin olmasını çok isterim.
bunu ancak ahlaktan insanlıktan nasibini almamış ahlak engeli bir mahlukat yapar.
Savunma hakkı kutsal olmasına rağmen asla savunulmayacak bir suçu işleyendir. Zira kendini savunamayacak birine karşı cebir şiddet yoluyla cinsel saldırıda bulunan birinin de "savunulması" hukukun temel ilkeleri ile ironi oluşturmaktadır.