bugün

ilginizi en çok çeken, nasıl bir insan olduğunu merak ettiğiniz, sevimli bulduğunuz ya da kendinize en yakın gördüğünüz sözlük yazarıdır. *
herkesle tanışmak isterim de az sonra burda anket lan bu diyecek olan yazar uzak olsun mümkünse.
(bkz: entrylerinize bayıldım sizinle tanışmak isterdim)
seviyeli bir sohbete ne dersin diyerek başlatılacak bir tanışmaysa ben biraz sonra anket lan bu diyecek olan yazarla tanışmak istiyorum. bak öyle dedim diye gelmez bi de şimdi.
(bkz: sozlukte tanismak icin atilan ilk mesaj)
akabinde msn var mı diye sorulacak sözlük yazarıdır da bir yerde.
(bkz: paradisperdu)
(bkz: hallucinogen)
(bkz: msnden devam edelim)

edit: yazarmış lan bu.
(bkz: noluyor lan burada)
bluevelve. zira nasıl bir bünye hep merak ederim.
moderatör olması istenen sözlük yazarının bizzat kendisidir. adamın elinden beton kurtulamamıştır.
(bkz: ahmet yıldız ölmedi)

merak ediyorum.
(bkz: part time çalışacak anketörler aranıyor)
(bkz: slm asl pls)
kendimi kaybettim. arıyorum da, gören olursa bi ses ediverin pls.
hiç kimseyle tanışmak istemeyen sözlük yazarı.
hiç kimsenin tanımak istemediği sözlük yazarı.
(bkz: galapagoslu iguana) nicki hala çok komiğime gidiyo...kendisini yeşil ve pörtlek gözlü hayal ediyorum.
(bkz: damat hobbit pasa)
demoniaque'dir. neden?
çünkü daha önce benimle aynı gün* doğmuş olan birine hiç rastlamamıştım. kendisi nasıl bir kişiliğe sahip, merak etmekteyim açıkçası.

acaba fade to black, welcome home (sanitarium) vb. sololar çalarak kendinden geçiyor mu? acaba cola'dan yana tercihi zero* mu? en sevdiği çikolata kinder bueno mu? içindeki çocuk hala yaşıyor mu? kendimi de deşifre etmiş oldum ama olsun. heyecanlandım. doğum günü lan. 1/365 ihtimal. boru değil.
içlerinde sadece bayanların olduğu yazarlardır. *
gizemli yazarlardır.

gücün hangi yönüne hizmet ederler jedilik okulu okudular mı?

anakis ile kankalıkları var mı?
(bkz: murteci)
muhtemelen bir entrysinden dolayı tanışılmak istenen yazardır *. kendi adıma nickini bildiğim bütün yazarları tanımak isterdim; ama birincisi bluevelve olurdu heralde. adamın müslümanlara karşı bu kadar ön yargılı olması garibime gidiyor. müslüman arkadaşı var mı, yok mu onu da çok merak ediyorum.
ilk görüşte sekse inanan sözlük yazarları.
(bkz: mayisböceği)
sözlük yazarlarıyla sözlük aracılığı ile hiç tanışmama isteği doğuran soru cümlesi...