bugün

shinee ve super junior üyeleriyle tanışmak isterdim valla. *
(bkz: jose maria gutierrez hernandez)
Fatih Sultan Mehmet.
Mustafa Kemal Atatürk ile tanışmak isterdim kendisine çok net 3 sorum var. Ernesto Che ile tanışmak isterdim gerçekten inanmışmıydı acaba öldürülmeyeceğine veya biliyorsa neden? Allah ile konuşmak isterdim belki hayatımın gidişatı değişir. Rektörle tanışmak isterdim lazım olabilir nitekim.
hasan sabbah.
hz muhammed.
(bkz: ian somerhalder)
(bkz: dean winchester)*
edit : ekleme
(bkz: simone simons)

ahh o kızıl saçlar, o beyaz ten ve o harika gözler... aşık olunacak da bir sesi var.
ID'im.
orhan veli ile rakı içmek, amin maolouf ile tarih konuşmak, mahir çayan dan siyaseti dinlemek ve ernesto che guevara yı uzaktan bile görmek yeterli olurdu bana.
scarlet johanson.
ufuk bayraktar.
konuşmamız gereken çok şey var.
250 gram *
babamla tanışmak isterdim.
(bkz: hüseyin nihal atsız)
(bkz: mustafa kemal atatürk)

edit: ne oldu orospu çocukları? neden paşamız mustafa kemal atatürk'le tanışmak eksilenecek bir hareket? neden türkçü/turancı bir insanla tanışmak istemek eksilenecek bir hareket? adamın tepesinin tasını attırmayın, dalyaraklar.
kendim.
kimse lan yeni kişilerle tanışmaktan hoşlanmam. sadece seks için yeni biriyle tanışırım.
herhangi biri.

yeni birini/bir şeyi tanımak, var olan en güzel hislerden biri.
atatürk (heyecandan geberirdim heralde)
hitler
turgut özal
brad pitt
edward norton
jason statham
gandi
che
erdal beşikçioğlu (tiyatrosuna gitmiştik ama tanışma fırsatı olmadı) (bkz: bir delinin hatıra defteri)
vb.
joker' le ölmeden önce elit bir mekanda oturup tavşan kanı çay içmek, iki lafın belini kırmayı çok isterdim.
en çok tanışmak istediğim insan bile yok.
peh.
melek ve şefik subaşı, yalçın çakır.
(bkz: cobie smulders) tanışıp fazla konuşmasak da olur. Gözlerine baksam yeter.
ernesto che guevara.
leyla ile mecnun dizi ekibi. galiba kireçburnu sahilinde bulunurlarmış.