bugün

cevabını genelde "uyumak istiyorum" olarak vermek istediğiniz soru...
tuzak sorudur , uzak durulmalıdır . en mantıklı cevap verilmeli mevzu kapatılmalıdır .
"susuşunu" cevabı verilesi soru.

hem romantik hem amaca hizmet ediyor.
gözlerini dersin, ellerimi beğenmiyor musun der? soru alındığında hemen uzaklaşılmalıdır. *
gözlerini dersen "başka yerimi sevmiyosun demek" diye triplere maruz kalınan her yerini dersen sapık damgası yenilen kaçınılması gereken bir o kadar da gereksiz soru.
önceden sevgilinin en cok neresini begendigini sorup ileri de bu tuzaga düsmemek icin bir ön hazirlik yapmis olursunuz.
msndeki kız arkadaşımla geçen dialogu yazıyorum. sanırım lise 1 falandı..

-en çok neremi seviyosun *
-hmm nerden başlasam * gözlerini, göğüslerini sonra aşşaları..

-------------
derin bi sessizlik olur ve msnden çıkar sevgili..
ertesi gün kız ağlayarak yanıma gelir ve bana derki ''dün gece senle konuşam teyzemdi''..
ve ben teyzesiyle 2 yıl sonra tanıştım.. ama hangi yüzle? bilmiyorum ne cesaretmiş arkadaş.. çocukmuşuz..
neremi neremi
gözlerini
neremi neremi
gülyüzünü
neremi neremi
dudaklarını
neremi neremi
heryerini

diye cevaplanacak soru.
kararsız olduğum noktalar var görmem lazım hayatım diye cevanlanası soru.
toy sevgililerin kur yapma şekillerinden biridir. sanırım lise yıllarından sonra pek görülmez. azalarak biten sevgili ithamlarındandır.
(bkz: akciğerlerini)

not: nefes alsın yeter.
en güzel cevap kalbini seviyorum olur.
(bkz: girebildiğim her yerini)
(bkz: başlık açma kuralları/#102727)
"ruhunu, güzel ahlakını ve iyi huyunu" diyin. bakalım tatmin olacak mı?
Sevgiyi "nere" adını verdigi yerine indirgeyen salak insan sorusu..
memelerini diyerek kapattığım sorudur...
(bkz: soru şeklinde başlık açmak)
hiç unutmam lisedeyken sıkıcı bir ilişki yaşadıgım kız arkadaşımın böyle bir sorusuna arkanı diye cvplamıştım. ve ertesi günden sonra çok mutluyduk ikimzde. sebebi aşikar biribirmize karşı hiç samimi olmadıgımzmş.
tahrik edici bir soru. bu soruyu soran candır.