bugün

açılan saçma sapan başlıklar görüldüğü an.
Ayağın veya elinle telefon şarj cihazının ucuna basıp küfrederken başını herhangi sivri köşeli bir şeye vurmak ve o sırada da o dirsekteki iğrenç sinir noktasına çarpmak,cidden insanı küfrettirir.*
ayak serçe parmağını sehpanın ayağına çarptığınız zaman.
perde takarken kornis atladigini fark etmek
uyurken eşek şakası yapılması, ben bu yüzden enişteyi bıçakladım.
yeni ütülenmiş beyaz gömleğe tavuk dönerden yağ damlaması *
son sigaranın kırılması.
yoğun olan trafikte kaplumbağa hızıyla ilerlerken tam kavşakta yolun polis tarafından kesildiği ve yaklaşık 15 dakika sonra içinde kodaman bir politikacının olduğu bol ışıklı bir konvoyun geçtiği ve buna müteakip zaten sıkışık olan trafiğin allak bullak olduğu durumlar.
halısahada son saniyelerde boş kaleye golü atamamak. *
sol framaden anketlerin akması.
Sevdiğiniz kızın sevgilisinin kızla ilgili fantezilerini öğrenmek.

urunzbu çocuğu!
çift okey varken bitememek.
pis 7'lide mağdur olmak. bir insan bir dünya kart yerse küfür kaçınılmaz tabi.
p.k.k sempatizanı oc görmek.
şakirtlerin sayısının artması.
insanların iki yüzlü olduğunun tekrar fark edildiği an.
sabahları alarmı 5er dakikadan 30 dakika erteleyip, geçen zaman sonrasında geç kalındığının fark edildiği an.
seks yaparken erken boşalmak.
cuzdanimi kaybedince baya bi sovmustum ben.
yağmurlu havada yandan geçen arabanın yerdeki suyu üstünüze emdirmesidir.
Bir umutla yeni sevgili yapmisim ve bu da bakire değil çok sovuyorum ve soverek terk ediyorum anında.
sözlüğe giriş yaparken şifrenin yanlış girildiği an.
böyle minibüse bindiğinizde ön tarafa geçerseniz arkadan gelen o milyon tane insanın ellediği parayı elinize alıp, şöföre uzatıyorsunuz ya! işte o an çok küfür edesim geliyor... sırf buna maruz kalmayayım diye iki elim dolu biniyorum minibüse ya da bir elim boşta kaldıysa montumun içine sokup tek kol takılıyorum... birde kızıyorlar uzatsan ne olacak diye... tiksiniyorum lan var mı ötesi...

neyseki bizim muhitte artık bu huyumu anladılarda bana uzatmıyorlar parayı...
küçük parmağı bir yerlere çarpmak. *
e-10a binmek için herkesin sıraya geçtiği bir anda yanında bayan olan bir öküzün otobüs gelir gelmez en öne geçmesi. bugün benden yediği küfrün hattı hesabı yok. yanındaki bayan haricinde her şeyine küfrettim hayvanoğluhayvanın. tabi esas otobüs o değilmiş yenisi geldi. en arkada kaldı bizim öküz. bir de o zaman yedi aynı küfürlerin bir başka versiyonunu. göttoş!