bugün

Knight online
Counter Strike
Half life
Max payne .
görsel
(bkz: Knight) babamın dangalak gereksiz evladı ömrünü buna harcadı yetmiyormuş gibi bu oyun için ömrümü yedi. Sonuç olarak 5 senedir 5 cümlelik konuşmamız olmadı.
gta vice city ve euro truck simulator serisi.
Gta serisi
Age of serisi
Counter strike
Dead space 3
Doom serisi
Far cry serisi
Minecraft
Lol
Metin 2
Knight online
(bkz: wolfenstein)

abim oynar ben izlerdim cunku gotum yemezdi oynamaya. olm ne kadar korkunc bir oyundu ya o.
postal serisi. Hem de ne iz. O atmosferi başka hiç bir oyunda bulamamıştım.Bırakalı da yıllar oldu bilgisayarda oyun oynamayı ama hala aklımdadır ana karakterin kürekle kafa uçurması, kendi çişini içebilmesi, milletin ağzına işeyip kusturması.
cm 01/02.

iodlinecf taktiğini bilen bilir, kendi taktiğimi o tarz toplu ve topsuz alanlarda ayarlamıştım üşenmeden 1 saat boyunca.

sonuç, serie b den palermo yu alıp 3. sezon uefa kupası. hala da oynuyorum çılgınlar gibi.
Volfied.Ama eski surum olacak.Ne oynardik be.
Gta series
Counter Strike
Erkek kız farketmez ortaokul lise döneminde elinden geçmiştir bu ikisi .
neef for speed most wanted.
gta san andreas, counter strike, gta vice City.
ultima...

görsel
eskilerden bahsetmek gerekirse half life efsanedir. internet cafelere para bastırırdı.
şimdilerde bu görevi metin 2 tarzı oyunlar devr aldı.
age of empires ve fifa ile pes unutmamak gerekli.
özellikle age of empires hile kullanmadan oynandığında multiplayeri aşırı keyifli oluyordu.
Knight online tartışmasız ek olarak battlefield 2 mafia 2.
Gta san andreas.
jetonlu atarilerin pcye uyarlanmış simülasyonları hiç bir oyun kadar iz bırakmadı.
nfs 2
half- life
counter-strike
silkroad belki 10 sene oynadım.
pc: prince of persia warrior within
konsol: crash bandicoot serisinin ilk 3 oyunu.
age of empires 2
roma total war
grand theft auto san andreas
call of duty serisi
counter strike
fifa ve pes serisi.
gta san andreas ve call duft daty oyunu tabiki de.
Bir seri olarak civilization beni en çok etkileyen oyunlar silsilesidir. Kimseye güven olmaz insan öğreniyor.
süper mario.

benim beceriksizliğim yüzünden bi türlü prensesine kavuşamıyordu. umarım hakkını helal etmiştir
Max payne serisi.

Ah ulan mona...
Assassins creed 2
Prince of persia warrior within
Call of Duty 2 ve modern warfare 1.