bugün

1. Oldugundan farkli görünen
2. degerleri amaclari icin arac olarak kullanan( din, kültür, millet)
3. söyledigi seyi kendisi yapmayan
4. yalancilar
5. kendini begenen
6. facebook abaza/ergeni/tacizcisi
7. chat yaparken cümle halinde yazmayanlar, yazilim kuralarina uymayanlar, Nääääß33rRr KäâNqaAA YyYaAaa gibi yazanlar.

Devami Gelcek...
(bkz: durağa en son gelip en önce binen insan)
Alakalı alakasız her söze karışan tipler.
Tramvay ya da metro durağında en arkadan gelip önünüze geçip metroya binen tiplerdir.
Dötü kalkık insandır.
sokakta küfür ederek konuşan tiplerdir.
mızmız insanlar.
ben söylemiştim, baaaaak gördünmü dediğim gibi oldu, eeeeeeee en sonunda söylediğime geldin yaniee, vb vb vb şeyler söylemekten büyük zevk alan insan tipi.
yanlış yapmak yetmiyor bide böyle züttürükler çıkıyor ya tavuk gibi boğazlasan anca rahatlarsın.
ağzının içinde konuşan insanlar.
En çok gıcık olunan insan tipi başlar konuşmaya ama asla o konuşmanın bir sonu gelmez bazen dakikalar bazende saatler geçer ama o devam eder her şeyi bildiği için başkasının konuşmasına ya da düşüncesine önem vermez.
Dunyayi ben yarattim havalarinda olan zavalli insandir.
sen olmasan firma batmaz merak etme! diyip, kendisi olmazsa firmanın batacağını düşünen dangalak yönetici tipidir.
yere tüküren insandır,
arabanın camından dışarıya çöpünü bırakan insandır,
bencil insandır,
yardım etmeyi bilmeyen insandır.
düşüncesiz, kendine yapılmasını istemediği şeyi başkasına yapan.
-sürekli ön planda olmaya çalışan
-espri yapmasını bilmediği halde espri yapıp zorla gülmenizi isteyen insan
-kendi dertlerini her zaman anlatan, derdini anlatmaya kalksan bir bakmışsın onun derdini dinliyorsundur
-ben merkezci insan
-karşı cinsten yakın arkadaş olan tipler
-çıkarcı kişiler

bu ve bu tip kişiler ölmeli.
ay geçen gün starbuckstaydım tatlımm. diyen yalakalaşık insanlar.
seviyorum , bırakmayacağım diyip giden sevgili...
üçleme yapacak alsam ağzını yaya yaya konuşan insan, yalaka insan ve iltifat ettiğinde "biliyorum" diyen insan en gıcık olunan insan tipidir, kanımca.
Otunuzu bokunuzu kıskanan tipler.

Ayakkabı alırsınız, ertesi gün gider iki çift alırlar, vitamine başlarsınız, kendileri beslenme uzmanı kesilirler, yabancı müziği ne kadar sevdiğinizi söylersiniz, MJ albümlerini toplayıp getirip sürekli çantalarında taşırlar, kilo aldım zayıflayayım dersiniz, yemekten içmekten kesilirler amk.
Mizmiz , herseyden sikayet eden insanlar . Bi sabret ,sabret.
ben-cil insan tipidir.
(bkz: laftan anlamayan insan)
tam kura günü galatasaray'a real, city, dortmund çıksın diye dua eden pezevenktir.
ağır konuşan, uyuşuk hareketli, çok konuşmayı sevmeyen, sessiz insan tipi.
Laftan sözden anlamayan. bir seyler elde etmek icin caba harcamayan yarını dusunmeden günü kurtarım yeter diyen tipler.
güncel Önemli Başlıklar