bugün

(bkz: marc jacobs bang bang)ve (bkz: ck one shock her)*
bayanlarin daha iyi anlayacagi parfumdur suphesiz.
bazen ilginç durumlara sebep olurlar;

--alıntı--
ayvalık'ta çılgın bir yaz gecesi dışarı çıktık 3 arkadaş. ayaklı masalar var herkes içkisiyle takılıyor oralarda. bizim masamıza elinde rakı kadehiyle 26-27 yaşlarında bi eleman yaklaştı, "içerisi çok kalabalık içkimi koyabilir miyim" dedi tamam dedik koy tabi. neyse eleman başladı bizle muhabbete. bizim diğer iki arkadaş bi tanıdıklarının yanına gittiler masada adamla ben kaldık. eleman biraz yanıma yaklaştı dedim heralde içerisi çok kalabalık ondan yanaştı. sonra geldi bana "parfümün çok güzelmiş" dedi sağol dedim hafiften uzaklaştım. sonra bir daha yanaştı ve bana aynen şu lafı söyledi "kız olsam seninle birlikte olurdum". höst dedim birader napıyorsun falan diye çıkıştım adama "yaa yok sen beni yanlış anladın" gibisinden şeyler dedi. dedim ne yanlışı, kafam iyi olsa ayaküstü götüreceksin beni.

not: bu adamla 2 hafta sonra başka bi mekanda karşılaştık kollarını açarak bana doğru geldi yine parfümün güzelmiş dedi eyvallah dedim ve oradan uzaklaştım.
--alıntı--

bahse konu parfüme de şuradan ulaşabilirsiniz.
(bkz: rochas)
(bkz: fullspeed)
(bkz: 212)
Cezbedilecek hatunun babasının kullandığı parfüme göre değişir.

(bkz: Versace)
cezbolanların sözleridir.
sade ve eşsiz.
(bkz: jagler)
str8 motion.****
str8 oxygen olduğunu düşünürüm ve onu kullanırım.
(bkz: versace blue jeans)
dolce gabbana classic
dolce gabbana the one.
paco rabanne one million.
axe dark temptation. çikolata kokusu, alır götürür.
(bkz: rochas)
(bkz: tüm erkek parfümlerinin aynı kokması)
hugo boss bottle.
(bkz: tous sport men) şimdiye kadar piyasada o kadar parfüm deneyip beğenmemiş biri olarak söylüyorum.bundan iyisi olamaz.paranız varsa gidip alın.kız olsam cidden bu parfümü kullanana sırf kokusuna hürmeten verirdim.
armani black code ve black xs.
(bkz: bvlgari aqva pour homme)
abercrombie and fitch kokusunu taşıyan walmart ta satılan bi deodorant vardı adını hatırlayamıyorum ama kesinlikle oydu.
hugo boss, 212 sexy.
armani attitude. hoşuma kaçıyo sözlük. *
kızları etkilemek isteyen kardeşlerime tavsiyemdir.

(bkz: avon fullspeed)
diesel- fuel for life.
döktürür.
Davidoff Champion alt kısmı çantaya sığmadığı için çekiçle çıkarayım dedim. nedense tek çekiçle komple ortadan 2 ye bölündü. bende boşa gitmesin dedim yere uzanıp sağ sol yaptım. herhalde sırtüstü fazla durdugumdan mıdır arkamda bulunan kişiler vay arkadaş güzelmiş bu koku demişlerdi. yeride hala silmedim.