bugün

aslına bakarsak olması mümkün olmayan durumdur. ya o kişi en yakın arkadaş değildir. ya da ayartılacak kişi en yakın arkadaşın sevgilisi değil sadece flörtüdür
kız müsade ediyorsa, arkadaş uyarılmalıdır diyeceğim de oradaki amaç faydacı olmak mı faydalanmak mı pek karar veremedim sözlük. yazıklar olsundur.
kız kuyruk sallamasa erkek bi bok yapamaz.
şerefsizliktir.
sevgiliden de arkadaşından da hayır gelmeyeceğini anlayıp onlara siktir çekmek yapılması gereken en mantıklı harekettir.
lisedeyken çok yaptığım olay.
ama vurmadan önce bir dinle.

arkadaşlarım kızlardan hoşlanır ağzım iyi laf ettiği için gidip benim konuşmamı isterlerdi. okulda tanınan biri olduğum için (gitarist olmam ve okuldaki en iyi gitarist olmam - beste yarışmasında 1. olmamdan dolayı) kolay olacağını düşünürlerdi. giderdim konuşurdum kızla çocuğu okul çıkışında buluşturur konuşmalarını sağlardım. ertesi gün kızlar bana bir haber yollayarak çıkışta konuşmamızı isterlerdi. ve olaylar gelişirdi...

benim suçum mu allah aşkına.

düdüt: düşündümde biraz kötü bir olay. ama hırsızın hiç mi suçu yok allasen.
heyecan vericidir fantezi olarak değerlendirilmesi gerekir.
bilidğin orospu çocukluğudur.
daha hafif bi söylem bulamadım üzgünüm.
kahpeliktir, şerefsizliktir.
kendisinin başına da gelirse hatasını anlıyacak fakat o zamana kadar zevkle bunu yerine getirecek olan düşüncesiz, ahlaksız kişinin sergilediği tutumdur.
Olabilecek en büyük hainliklerdendir. Hayır o kız, sana nasıl güvenecek o ayrı bir konu.

(bkz: allah yazdıysa bozsun)
Başıma zırt pırt gelen olay.Durum kötü ama en azından yanlış kişilere arkadaş demeni önleyen pratik bir olay.polyanayım evet.
en yakın arkadaş kelimesinin anlamından ya da şeref duygusundan yoksun bir şahsiyete yakışır.
ağır orospu çocukluğu durumudur.
şerefsizliğin adiliğin en alçak seviyesine düşmektir. * *