bugün

Dörttür. 4:01 dedin mi ben yatağa.
benim de o civarlar işte.
sabah ezanı. fix.
Hiç uyumamak.
Bazen bir kitabı 35 saat boyunca okurum, notlar alırım. Sadece yemek için vs. Kalkarım başından.

bilgi güç demektir ve ne yazık ki güç yatarak elde edilmiyor.
Sanırım 1 di. Gece 1 değil yalnız ertesi günün öğlen 1 i.
Bir gün içerisindeki her saatte uyumuşluğum vardır. Mükemmel bir deneyim. Herkes gibi gece yatıp sabah kalkmak çok normal, ve ben anormal seviyorum.
O kadar karmaşık ki ama 5.00 civarı yatıyorum. Uyku düzeni iyice bozuldu.
05 ile 07 arası 45 dakika uyuyabilirsem benden iyisi yok 7 saat uyumuş gibi geçiriyorum günümü. Ama o 45 dakika benim için çok ama çok önemli 45 sene gibi.
ertesi gece saat 1..
48 saatten fazla uyanık kaldığımı bilirim.
(bkz: En uç uyumama saatiniz) şeklinde güncellenmesi gereken başlık .
3. Gunun safaginda.
Bu gece uyuyabileceğimi sanmıyorum.
meme ucu.
23:00. Uyku en önemli şey.
En uç uyuma saati ney amk?
Türkçe katlediliyor yıllardır ve bu tür sıçmık başlıklar da geldiği noktanın göstergesi.
22:00 ile 02:00 arasında bir saattir.

(bkz: melatonin) önemli.
Uykumuz geldiği her an en uç uyuma saatimizdir.
23 saat uyuduğum bir gün vardı bir ara yarım saat kadar uyanıp tuvalet ve su ihtiyacımı giderip geri uyumuştum.

Ondan önce Üç gün boyunca sadece bir saat kadar dinlenebilmiştim ve sürekli aktiftim. Bunun üzerine o kadar uyuyunca Annem öldün sandık diye dalga geçmişti.

Zeus affetsin.
24. En geç bu saatte uyuşmuş olabilirim. insanlar uyku açısından ikiye ayrılırmış. Tavuk ve baykuş olarak. Tavuk olanlar erken yatıp erken kalkar. Baykuşlar ise geç yatıp geç kalkarmış. Ben tavuk oluyorum sanırım. Aksi durum olmadıkça erken yatarım.
Bir ara Ramazanlıkta oruç tutuyordum sahurdan sonra bir yattım iftarda uyanmisim uyandım dedim güneş nerede, annem dedi elinin köründe. iki saat kendime gelememiştim hay Allah.*
Hiç direkt ertesi güne başlıyorum!

Uykunun en son ne zaman misafir olduğunu soran başlık.