bugün

(bkz: htc)
iphone net.
Best mobile adlı markadır.
(bkz: karel)
(bkz: ixperia). adamlar bildiğin java telefon yapıp android diye milleti seviyolar. sonra vay efenim neden flash tv sevilmiyor oluyo.
Sony, iphone.
samsung ve apple baş başa gider.
(bkz: samsung)
kimin hangi telefonu kullandığına göre değişir.

para verdiler amına koyim kötülerler mi hiç?
Herkes kendi kullandığı aleti yazmış. Arkadaş objektif olun..

Bana göre hala Nokia. Symbian faciası hariç, şimdiki işletim sistemi on numara. 2016 Nokia yılı olacak...
Fiyati en yukseklerde olan apple

Performansi en yuksekte olan sony(alternatif htc) bazi seyleri görmezden gelirsek lg

Omru en uzun olan(ortalama kullaniciya gore) apple,sony

Fiyat/performansi en dusuk olan lg

En alternatif alternatif olan GM hatta discovery

En kotu ürün satis politikasına sahip olan samsung

1mden yuzustu dustugunde kirilmayacak olan (bazi applelar ve sonyler disinda hic biri)

Kenarinin ustune dustugunde hasar gorme ihtimali en yuksek olan 5inchten buyuk ince kenarli samsung ve lg

En guzel ses ve kulaklık Htc

En verimsiz kamera Casper

En guzel lens apple

Şarjı en cok dayanan internet kullananlar icin 1-1,5 yillik kullanim sonrasinda hicbiri

Ekrani en gerçekçi apple

Ekrani en cafcafli(bazilarinda oyuncakmis gibi oluyo) lg>samsung>htc>sony

Daha devami var da yoruldum sozun özü ben G2den yaziyorum memnunum ama lg en iyisi diyemem.
(bkz: Siemens)
Özledim valla.

(img:#1023542)
malesef apple.
(bkz: apple)
son zamanlarda asus akıllı telefonlarda zirveye oturmuş bir markadır. çok eskiden nokia bu gruptaydı, çoktan tarihe karıştı. asus dışında apple var bu grupta yer alan. asus ile apple diyorum.
neye göre en iyi ?

kasa olarak x markası iyidir, kamera olarak y markası, işlemci olarak z markası vs diye gider bu.

bir marka yok ki hepsini elinde bulundursun.
Samsung değildir. Samsung'u bir kez düşürün anlayacaksınız.
iphone 6s ve 7 alamayan fakirlerin htc ve sony dediği anket. paramız yetmiyor alamıyoruz deseniz daha samimi olacaksınız halbuki. değil mi kuzum?
zenginsen apple, fakirsen takıl kafana göre.
Apple alın. Apple'a para yetmiyorsa Samsung. Samsung'a vereceğiniz paraya daha iyi özellikleri olan bir ürün arıyorsanız xiaomi / poco.
oppo dan uzak uzak uzak durun. tam bir çöp ve pişmanlık.

samsung iyidir. makuldur. fiyatı iyidir.

apple iyidir kazıktır. sonuç samsung.
casper..
vestel gönlümün sultanı. dört yıldır tık demeden çalışıyor. teşekkürler vestel.
iPhone, Samsung, LG gibi akıllı telefonlar.