bugün

eğitim fakülteleridir kesinlikle.
edit: la niye bu kadar eksiliyonuz, noldu bütün eski sevgilileriniz eğitim fakültelerinden mi.
En iyi zamanlar ise vize final dönemleridır. Fakültelerde doğal halleriyle makyajsız boyasiz badanasız kızlar vardır.
böyle bi genellemede bulunmak yanlıştır. i.i.b.f'nin hepsi concon, eğitimlilerin hepsi kezban, iletişimlilerin hepsi hoppa değildir.
kesinlikle bir erkek için mühendislik fakültesi değil. o kadar erkeğin muhabbetini tadan kıza ne yaparsan yap yavan geliyor. kelle paça içen, pes, batak, bilardo oynayan kızlar genelde mühendislikten çıkar.
bir erkek için en iyi eş adayları hemşirelik ve eğitim fakültesinden çıkmaktadır. (bir mühendisin gözlemi)
gastronomi ve mutfak sanatları. kesin olur bu iş.
kesinlikle bilkent'in herhangi bir fakültesinde nefes alan kadın.
mühendislik fakültesinde okuyan erkek iseniz, fakülte farketmez efendim. akciğer varsa kızda tamamdır ideal. *
eğer ' iyi eş adayı ' bahsi geçerken kasıt, güzellik ise, kesinlikle eğitim ve tıp fakülteleridir. kastedilen hem dış hem iç güzellik ise, tanımadan bilemeyiz.
veteriner fakültesi olmadığı kesindir.*
mühendislik fakültesi olmadığı kesin olandır.
hangi bölümü okuyorsa okusun erkekler için kesinlikle mühendislik fakültesi değildir.
ısmarlama aşk yaşayanların listelerine eklediği fakültelerdir.
çoğu erkeğin hayallerini süsleyen eş olarak, anasınıfı öğretmeni yani okul öncesi öğretmenliği kızlarıdır. hem iyi bir anne hemde boş zamanı diğer meslek erbabı eşlere göre daha fazla olan kızımız olması onu eğitim fakültesi bölümleri arasında en üst sıralara taşır. farklı bir açıdan ele almak gerekirse bazı sınıf öğretmeni eş gibi bazı dezavantajları olabilir. mesela geceleri size tek ayak üstünde bekleme cezası verebilir veya bir öğrencisiymişcesine sizi azarlayabilir. bunlar hep varsayım olsa da evliliğin ilerleyen dönemlerinde ama ufak ama ağır dozajda bazı öğretmenin devamlı baskın olma durumuna bağlı olarak sorunlar yaşanabilir. yine de bu sorunlar akşama kadar şantiyede çalışıp eve inşaat mühendisi hatun kişisi kadar değildir. yine başa dönersek eğitim fakültelerinin başı çektiğini düşünüyoruz. tabi iibf kızlarımızı da unutmamak gerek.

bir klişe için: üç ay tatili var, haftasonu var, yarıyılı var. bu klişeyi bana hatırlatan kıraathane müdavimi remzi abiye selam ederim.
bir bayan olarak cevap veriyorum mühendislik fakültesidir efendim. bir ara fakültemizin kantininde öğle sularında tezahüratlar eşliğinde maç izlendiğini bilirim, varın siz düşünün.
mühendislik fakültesi tek geçerim.
kadınlar için tıp, erkekler için burssuz koç üniversitesinin her hangi bir bölümü.
Burca göre sevgili seçenin kafasını yaşayan tipin, sevgili aradığı yerlerdir.
Mühendislik fakültesinde okuyan bir erkek olarak i.i.b.f diyorum efenim.
tıp olmazsa eğitim diyorum.
devam zorunluluğunu olmamasıyla başlayan rahatlıklarını meslek hayatlarında da devam ettirebilme olanakları olan hukuk fakültesi öğrencileri, eş seçimi için ideal olabilmektedir.