bugün

Uniden uniye degisse de yuksek puanli guzel ve yaksiikli ogrencilerin oldugu bolumlerdir.
tıp fakültesi öğrencileridir.
güzel sanatlar fakültesi, heykel bölümüdür.
tecrübe ile sabittir.
tartışmasız psikolojidir. özellikle felsefe veya sosyoloji okuyan öğrencilere, "siz kimsiniz, puanınızla konuşun, aptallar" diye bakarlar ve hatta hocaları bile ezmeye çalışır. kendi bölümünde verdiği dersin aynısını felsefe bölümünde vermiş bir hocanın sınavından en yüksek notu, bir felsefe öğrencisi alırsa hele, hele bir alırsa. işte o zaman o öğrenci yandı.
boğaziçinin her bölümündeki öğrenciler .
yüksek puanlı bölümünü anladıkda güzel ve yakışıklı kısımları garip geldi. ne diyorlar okullarda buyrun efendim güzeller ve çirkinler tıp diş hekimliği ftr burada soldan devam edelim hey siz çirkinler sizin içinde arkeoloji filoloji falan filan şu tarafta siz de sağdan devam ediyorsunuz hadi bakalım yığılmayalım. hayır böyle diyorlarsa ben hiç duymadım bir sıkıntı olmasın.
geoid mühendisliği.
hakkari üniversitesi kürt dili ve edebiyatı.
genetik mühendisliği.ne iş yapar bilmem ama adı çok havalı.
radyo televizyon.
3 saatlik, okuduğu bölümle zerre alakası olmayacak sikindirik bi sınavla üniversite hayatı boyunca caka satar bu tipler. genellikle tıp, mühendislik, hukuk fakültesi öğrencileridir ve de hepsi fanidir.
kesinlikle elektrik, makina ya da inşaat mühendislikleri değildir.
müzik bölümü tek başına yeterlidir.
tip fakultesi ogrencisi degildir. Bilmiyorum cok gicik kapiyorum. Ek olarak cok inek oluyorlar.
tıp, diş hekimliği, mimarlık; elektrik - elektronik, elektronik ve haberleşme, bilgisayar, makine mühendislikleri, hukuk, felsefe gibi bölümler ilk akla gelenlerdir.

ben de bu saydığım bölümlerden birisindeyim ama bu havanın sebebini ve götün yerde iki metre yüksekte bulunuyor olmasını aklım almıyor lan.
Adli Tıp, güzel sanatlar fakültesi başlıcalarıdır.
Adli tıp okuyanlarda ki hava bir nevi - ölünü dirini - havasıdır.
adamlar haklı(yız). Ölünüzü dirinizi.
sivll havacılıktır. ismi yeter.
eğitim fakültesi kesinlikle değildir.

tıp,hukuk,mühendislik.
eğitim fakülteleri. genelde diğer bölümlere nazaran içeriği boş olduğu için hava atmak için zamanları bolcadır.
net söylüyorum, bilgisayar mühendisliği asla değildir.
hukuk fakülteleridir. öğrenciler daha ilk günden avukat, savcı edasıyla hareket ederler.
itü tekstil ve moda tasarımı bölümleri.

makina fakültesine can vermektediler.
uzay mühendisliği olabilir.
harp okullaridir. arkadaslarimdan biliyorum.
itü için konuşursak

havalı olanlar: mimarlık(taşkışla)
kendini mimar sanan götü kalkıklar: şehir bölge planlama

makinecilerin hayallerini süsleyen seksi kızlar: tekstil ve moda tasarımı(gümüşsuyu)
maslak kampüsünde takılan güzel hatunlar: kimya

klüpleriyle hava atıp sosyaliz mesajı vermeye çalışanlar: endüstri ve işletme(maçka)

bölümlerin öğrenci ihtiyacını karşılayan şimdilik hazırlık okuyanlar var onlar da hazırlıkta çevre yaptıktan sonra bölüme geçecekler bazılarının götü kalkacak bazıları ise efendi bir şekilde devam edecek.(maçka ydy)