(bkz: devamsızlık)
(bkz: tutmayın küçük enişteyi).
iki gün önce faşist olan türkler bugün "kardeş türkler" oluverdi. değişik bir strateji bu bdp'ninki. iki yüzlülük mü desem, midesizlik mi ?

bir türk'ün ben türkiyelim demesi kadar saçma bir davranış olamaz. türk isen türksündür, bu kadar basit. türkiyeli ne olaki ? biz kimliğimizden utanmıyoruz, kimliğinden utananlar isterlerse kendilerine marslı diyebilirler.
fortçu bir bölücünün şuursuz isteğidir. sen sen ol sırtını kimseye dönme yeğen.
(bkz: bsg)

daha şu son hakkari olayında pkk'ya pekeke diyen bünyenin lafı. *baktımda şimdi faşist türkler kardeş türk olmuş, pekeke pekaka olmuş.

eğitim boş değil, oradaki insanlar boş. ayrıca lazlar da, çerkezlerde, türklerde sizin gibi değiller. bu adamlar neden sesini çıkartmıyorda siz çıkartıyorsunuz kardeşim. kardeşim dediysem de lafın gelişi yani...

şuna lütfen bakınız;

(#9415874)
önce kardeşlerim,ögretim boş iş,bilgisayar olmayın,güdülmeyin mealinde cümlelerden sonra..bozuk dilinizle dalga geçen,yıllarca sizi inkar eden,kürtçe egitim görmek istiyoruza dönen fikriyat alenileşmesi çıkıyor ortaya.sn vampir edward da bizi yemleyerek kendi zihniyetini naif ve hoş göstererek o gruba kendince destek saglayabilecek,yani demekteki sende biraz bademlik var ben seni eline elma şekeri verip kandırırım,esasen kendi çıkarıma hizmet etmeni saglarım.....işin dogrusu uzun vadede vaad edilen toprak savunucularının maşası oldugunuzu göremiyorsunuz.önce beyaz anglikanların maşası,son tahlilde muhtemelen faşist dinci yahudilerin kucak oynayanı...bi irdeleyin bakalım bunu..