bugün

saldırı nedeniyle yazar alımı durdurulmuş sözlük.
yeni açılmasına rağmen yazar alımının kapalı olduğu sözlük.
(bkz: açıldığı gün yazar alimi kapalı olan sozluk)
yakında açılacaklar için
(bkz: morfinyazarmışsözlük com)
(bkz: asitikaçmışsözlük com)
(bkz: salçamessiymişsözlük com)

(bkz: forum)
(bkz: tematiksiz sözlük)
(bkz: girilmeyesi sözlük)*
(bkz: Gaysozluk)
(bkz: gittim gördüm bi bok anlamadım)
canım okulumun canım sözlüğüdür.
uludağ'dan hızlı bir sözlük daha.. daha yavaşını görüp kendimizi avutamayacakmıyız yav.. girer girmez anlıyorum farkı... oh be dünya varmış diyorum.. üstelik başlıklarda 5 sayfa var böyle bir sözlük yani.. bana birisi çıkıp bunların bile nasıl bu hıza ulaşıp bizim gibi popüleritesi yüksek bir sözlüğün hala bu kadar yavaş olmasını açıklamasza içimde ukte olarak yer edecek.. allahım onlar nasıl yapıyorsa bizde yapalım işte yav.. kimse çıkıp şu sözlüğün bizden daha hali vakti yerinde olduğunu söyleyemez.. ee sorun ne o zaman.. neyse yav.. istikrarlı bir hız istiyoruz istikrarlı..
yazar başına 2119 entry düşen sözlük.

not: toplam yazar sayısı 80. * kendi aralarında eğleniyorlar garipler.
bir garip sözlük. insan "nereye düştüm ben böyle" diyor ilk anda..
an itibariyle günün başlığının 3 *olduğu görüldüğü sözlüktür.
iLK DUYDUĞUMDA YOK ARTIK LeBRAUM DEYiP SORA Bi ÜYELiK ALALIM DA kenarda dursun nolur nolmaz dedirten sözlükümsü sümsük.an itibarı ile uludagsözlük hakkındaki iğrenç yorumlara da uyuz olduğum sözlük.
an itibariyle moderasyon ekibinin hepsini atmis ve moderator arayan sozluk. ayrica okudugum okulun sozlugudur. basliklar kisminda bir cok yazim hatalari vardir.
kendi içinde bazı kötü olaylar yaşayan sözlüktür. geçmiş olsun.
simdilerde acıldıgında

"en iyi oldugumuz zamanlarda birakmamiz lazimdi ki o zaman yapamadik... geç kaldik...

o yüzden efsane için hani olur ya belki bir gün yine yeniden çok daha iyi çok daha güzeli...

benzerlerinin içindeki lider olarak...

mail adresleriniz bizde mevcut hani olur da geri dönerse bu rüya haber veririz size...

emegi gecen tüm okur yazar mod arkadaslara sonsuz tesekkürler.

drake."

mesajıyla karsılasılan sozluktur.
girildiginde
"değerli sözlük yazarları moderatörleri ve okurları lütfen sözlükte uslu durunuz kavga etmeyiniz, sözlükte kimsenin kimseyi aşağılamaya boş yazıyorsun demeye hakkı yoktur herkes haddini bilsin vede kendine verilen yetkilerin yazmaksa yazmak düzenlemekse düzenlemek dışındaki işlere burnunu sokmasın. Bu günden sonra herhangi bir şekilde özel mesaj ile kimsenin kimseyi uyarmasına izin verilmeyecektir eğer ki anasayfadaki moderatörler dışında herhangi birisi sizlere şunu şöyle yap şeklinde mesaj atarsa direk bana bildirin o kişinin yazarlığı sona erecektir... Ayrıca gereksiz gereksiz özel mesaj atan birileri olursa onu da aynı şekilde bildirin, biz zaten yonja gibi kullanılmaması için sözlüğün mesajları periyodik olarak incelenmektedir. Fakat yinede gözden kaçabilir bu nedenle bunu da bildirin"
yazisiyla karsilasilan sozluktur ama moderatorlerine de ekini ne zaman ayri yazilacagini anlatmak gerekmektedir sanirim. (bkz: yinede)
kendime verdiğim sözü tutarak, bu güzel sözlükle ilgili yaptığım kötü yorumları sildiğim sözlüktür. çok seçici ve kaliteli bir sözlük olduğunu beni bünyesinden çıkartarak göstermiştir. başarılarının devamını dilediğim sözlüktür..
girmeye çalışınca GELiYOR YENiDEN BEKLEYiN yazısıyla karşılaşılan sözlük. * *
bir yıldır ha açıldı ha açılacak olan sözlüktür, tam açıldı dendiği gunler gene kapanan içeriğini henüz göremediğim sözlüktür.*
kuzey kıbırısın ilk sözlüğü olduğu rivayetler arasındadır.
akla, bulmacalarda çıkan "koşucu devekuşu" emu'yu getiren bir isme sahip sözlük.

(bkz: emu)
(bkz: koşucu devekuşu)