bugün

henüz ilk 11 oyuncusu olmayan ama böyle devam ederse dünya yıldızı olmaya aday sempatik çocuk.
evet genç yetenek evet kalite kumaşı var lakin kötü oyununda küsecek diye oyundan almamak fatih terimin en büyük kötülüğü olan topcu.
görsel
yeni kerim frei olacak diye ödüm kopuyor. bir pas ver artık.
yok şişeyi tekmelemiş yok kramponları atmış yok affedilemezmiş.

ya bi siktirin gidin. insanı bir hatasında silmek bizim milletin kanında mı var ben anlamadım. ama yok ya anladım anladım, kanında var.

iki ay önce çocuğu yere göğe sığdıramadık, şimdi bi tepki gösterdi diye siliyoruz atıyoruz. bu çocuk daha 19 yaşında. kendinizi bi düşünün 19 yaşında ne hatalar, ne salaklıklar, ne mallıklar yaptınız. 19u görmemiş olup emre'ye sallayanlara sözüm yok bile aqdum veletleri sizi.

tam da sahip çıkılması gereken yaşta. bu ülkede ne topçular ne hatalar yaptı affedildi de emre mi silinip atılcak.

fatih terimi hiç sevmem ama şu konuda ki duruşunu takdir ettim.

daha çok yolu var. iyi eğitmenlerle çalışırsa ki dortmund bu konuda bir dünya markası, geleceği çok parlak bi topçumuz.
her pozisyona itiraz eden kendini messi sanan atarlı ergen. sen var ya halı sahada çok dayak yersin ha!!!

dipnot: halı sahada oynatmam. adam ayağa pas yapıyoruz beyler lafına tepki olarak doğmuş bu kadar bencil futbolcu hayatımda görmedim.
gerçekten çok büyük potansiyel. ama potansiyel.
eğer pas mentalitesini ve oyunu okuma yetisini geliştirmezse futbol kariyeri ileri değil geri gider.
güzel bir eğitimle dünya yıldızı olabilir.
maç içinde çok fevri davranıyor bazen. sakin olması lazım.
abartmak değilde takımın durumunu düşününce cidden çamura batmış altın gibi geliyor. eski milli maçları özledim ne coşkulu günlerdi bee..
fatih terim'i galatasaray'ı yarı yolda bırakıp, galatasaray düşmanı tüpçüyle ortaklık kurduğu günden beri çok sevdiğim söylenemez. ama yine de emre, isterse yerden göğe kadar haklı olsun, dün dedesi yaşındaki bir adama tam anlamıyla saygısızca davrandı. bunu bir de milli takım hocasına yaptı. cristiano ronaldo bile kulüp maçlarında hem kendi hem de rakip hocalarla münakaşa girmiştir ama milli takım maçlarında sadece kendi hocasına karşı değil rakip hocalara karşı da daima büyük saygı duymuştur.

evet daha 19 yaşında ve karakter gelişimini henüz tamamlayamadı. ama bu kafayla devam ederse almanya, ispanya gibi büyük liglerde barınamaz, küçük liglerin büyük topçusu olmanın ötesine de gidemez. umarım kendisine mental yönden destek olacak koçlarla beraber çalışır.
Oynadığı futbolla yeni messi olma ihtimalini ortaya seren, attığı çalımlarla geleceğinin çok parlak olduğunu düşündüğüm top tepici.
Allahtan türkçe bilmiyor. yoksa bu kadar övgüden sonra götünü hiçbirşey indiremezdi. ama şunu söylemeden edemeyeceğim ; 25 yaşıma geldim ve weah'ın milan'da oynadığı dönemleri bile çok iyi hatırlayan biri olarak ve avrupa futbolunu ezelden beri takip eden biri olarak söylüyorumki bu adam bu zamana kadar izlediğim en iyi 5 dripling ve çalım yeteneğine sahip oyuncudan biridir. inanılmaz bir yetenek. ancak bu yeteneği onun oyun görüşünde gerilemeye sebep olmuş. son hareketleri de iyi yapsa bildiğin messi.
balon topçu. yasin öztekin bundan 20 kat daha iyi. göreceksiniz 2 yıl sonra alanyaspor'da oynayacak. evet.
bu maçta yedek kalmış olan futbolcu.
devre arasında fenerbahçe'ye kiralanacak futbolcu. evet.
görsel
(bkz: online kafa topu) nda sahip olduğum tasarımını çok beğendiğim futbolcu.
Bugün şöyle sonradan oyuna girip 76. Dakika gibi real e bir tane yağlasa ne güzel olur futbolcusu.
real madrid karşısında oyuna giren futbolcumuz. evet.
Memleketlim akraba sayılırız ama uzaktan .
Oyuna yeni girmiştir bizi heycanlandırmıştır.
Sadece futbola odaklansın ve sıkı çalışsın 3 seneye kalmaz barcelona yada madrid e transfer olur.
emre mor futbolunu disipline sokmaya başlamış. geçen seneye oranla daha düşünerek ve sakin oynuyor.

bence değişmesi gereken ilk şey saç stili. abi o ne allaşkna ya.
saçlarını duzeltse banko oynar.
Pulisic ile girdiği forma rekabetini kazanıp dortmund un bankosu olmasını dilediğim milli takımımızın göz bebeği.
Taraftar: bir imza lütfen
Emre: kimden
Taraftar: sizden?!
Emre: ciddi misin?
Taraftar: nasıl?
Emre: peki peki

Seni derneğimize başkan yapacağız kimlik fotokopin lazım desek koşup kırtasiye arayacak. Yirim.
Yolu açık olsun.
güncel Önemli Başlıklar